kurec

Co by se stalo, kdyby se všechna cestovní víza zrušila?

Co by se stalo kdyby se všechny cestovní víza zrušili?

Nejlepší odpověď
Drap

Chaos , zmatek, alespoň v některých částech světa a hlavně by jednotlivé státy ztratily možnost regulace a pozbyly by svou ochranu a bezpečnost.

Další odpovědi
Edison

1. Čárka, 2. všechnA, 3. zrušilA, 4. vznikl by na světě pěknej bordel.

annas

Říká se, kdyby nebylo kdyby, nebyloy by chyby

Je ubytečné spekulovat o tom, co je hypotetické , co by mohl nastat, kdyby byly splněny určité podmínky, dnes nesplntelné.

Myslím si, že by nastal chaos, někdy by bylo přelidněno, jinde by lidé chyběli, zřejmě by se i málo pracovalo, pokud by lidé cestovali.

Nesměly by existovat války, násili atd.

Arne1

Mohli bychom například volně cestovat po širém Rusku. A to by se asi některým lidem u nás i tam moc nelíbilo.

led

Bola by tu tlačenica z východu a na západ, no kdo by už utekal, tam treba robiť a pre mnohých je práca posledný spôsob obživy.

Kryšpín

Smíchaly by se všechny Ismy a silnější by požíral slabšího

Edison

Kurec: Máš u mě malé bezvýznamné plus. Všiml sis i té čárky… 😉

annas

Kurec svou otázku neupravoval.

Edison

Tak to se omlouvám… Jsem si to nezkontroloval… Ale mělas to, možná, nechat na něm… by se třeba chytil za nos…