Spartaboy

Co by se stalo, kdyby se v jedné ulici zazdily vchody do kanalizace a přestaly se používat?

A co kdyby se to takhle udělalo v několika ulicích?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná. Co považujete za vchod do kanalizace? . Ještě jsem v žádné ulici vchod do kanalizace neviděla.

Co by se stalo kdyby … kdyby jsou chyby., kdyby nebylo kdyby .. hypotetická otázka, předpoklad,, situace nemusí nastat, proč to řešit.

  1. Myslíte vstup do kanalizační sítě? Neviděl jste to v žádném filmu? . Pokud by do kanalizace nebylo možné vstoupit, mohlo by se potrubí ucpat, všechny splašky by po delší době vytékaly na ulici kanalizační mříží. .
  2. Jinak z kanalizace, jsou na ulice jen vidět mříže. Každá mříž určitě není vchod. . Do venkovních kanálů na ulici teče voda při dešti. Všimla jsem si, že mnoho kanalizačních mříží je ucpaných, takže jen trvá déle, než voda odteče ze silnici.

Splašky, které vytékají z domů, nikde nejsou vidět, jen v hlavní kanalizační síti – viz 1.

V dobách minulých kanalizace nexistovala, takže splašky tekly po ulici.

Další odpovědi
Justin1

Těmi vchody se rozumí kanalizační vpusti? Asi by se v těch ulicích při dešti tvořily potoky a rybníky.

autacek

Myslíš kam by tekly splašky? Většinou do sklepa, smrdělo by to jak bolavá čapa. Ostatně už se to kdesi v Chánově stalo, když tam domorodci ukradli kus kanalizačního potrubí.

paul1

Co by nastalo? Takový menší návrat do středověku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.