ivosek2

Co by se stalo kdyby se stal prezidentem Vojtěch Filip ?

Nejlepší odpověď
gecco

On snad byl tak nesoudný a nestoudný, že kandidoval??? Tak to jsem ani nezaznamenal…
:-O
Co by se stalo? – asi by pár lidí emigrovalo, protože taková zhovadilost by indikovala politickou situaci, kterou (už) by nechtěli zažít.
___
Proboha – seš sjetej, že tě napadají takové howěziny? – to už je pravděpodobnější ten vlkodlak Terky333, jak aspoň doufám…
___
Co by se stalo, kdyby se prezidentem stal „ivosek2“??
LOL

Další odpovědi
setapouch

Pokud by byl zvolen lidem, myslel bych si cosi o idiocii a kratke pameti. Kdyby byl zvolen Parlamentem, to by bylo na emigraci.

Beer4Real

Na co zase narážíš?
Český prezident nemá v podstatě žádné přímé exekutivní pravomoci.

Banán88

… dle meho soudu vubec nic, ono se nic nedeje at je tam kdokoliv. I ty bys tam mohl byt a zas by se nic nestalo..

anonym

To by to Zeman zapíchnul a odjel navždy na Vysočinu 🙂

mosoj

Nic. On je soudnější než tito, ale už se nedá nic dělat.
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/704192/roz­kradli_jsme_re­publiku.jpg

Za to Rusové ale opravdu, opravdu nemohou.

arygnoc

je to jedno, či je na hrade zeman, knieža, japonec, ruďoch alebo šmoula či nšoči.
tak či tak to je ako vodnom slalome – stále sa kľučkuje, ale stále dole vodou.

;-Q