Nony

Co by se stalo, kdyby od zítřka by se nevyrábilo elektřina?

Nejlepší odpověď
anonym

tak bysme se vrátili na stromy a zase zacali komunikovat kourovymi signaly, pratele bysme meli za plotem a ne na facebooku 🙂 nedolehla by k nám žádná reklama ani „lákavé“ recepty na zadlužení od bankovních domů … samá pozitiva 🙂
Doplňuji:
nejen na elektrine je lidstvo závislé, podobně je závislé na ropě … okamzitý stop stav u kterékoliv z techto surovin znamená kolaps, samozrejme ze bysme to prezili ale svet by potom vypadal uplne jinak

Další odpovědi
Mili @

Dostali bychom se na úroveň našich pra pra pra předků!
Jenže by to byl strašný šok, ono bez elektriky už nic nefunguje…
(a shnilo by mi maso v mrazáku… 😁)

Elk

Nemohli bycho jít na odpovědi.cz…inu – totální kolaps tzv. blackout. Ani samoty bez elektřiny by nevydrželi dlouho, nebylo by zásobování, PHM a mnoho dsalšího.
Fuj, to je blbá představa…

dudu

Vypněte si hlavní jistič, zastavte ústřední topení, vodu a plyn /vše v podstatě funguje také díky elektřině/ a již po 24 hodinách uvidíte, co by výpadek způsobil jen u Vás doma.

poa.li

Asi bychom si uvědomili skutečnou hodnotu některých věcí, kterých si nyní tak úplně nevážíma, a naopak, něco z toho, na čem si teď zakládáme bychom úplně vypustili…

led

doplním ge0rge
pokračovali by sme ďalej s otázkami a odpoveďami pomocou poštových holubov, alebo poslov. Trvalo by to trochu dlhšie. 🙂