Lgee

Co by se stalo, kdyby nějací mimozemštané zničili všechny planety ve vesmíru?

Nějakou hodně vzdálenou zbraní, zničili by veškeré planety, tak by potom po nějaké době zase znovu vznikly? Protože „materiál“ se přece nikam neztratí.

Nejlepší odpověď
led

Všetko je v pohybe. Aj život planét. Kým jedny vesmírne telesá, aj planéty, zanikajú, iné vznikajú.
Takže vaša myšlienka nemá opodstatnenie. Nie je to ani utópia, ani sci-fi. Je to fantázia z neznalosti vývoja.

Další odpovědi
annas

Nesmyslné hypotetická otázka, která nic neřeší, jsou to jen spekulace.
Podle vás by mimozemšťané tedy zničili i sami sebe?

Jinak fantastická hypotéza, tudíž nemůže být správná.

Máte pravdu jedině v tom, že podle dialektiky dochází ke změny kvantity v kvalitu či naopak, takže se nic neztratí, jen změní třeba skupenství.

Víra je přece věcí jednotlivce, tedy je vaše. Zřejmě věříte, že se spojí „kouzelníci“ všech planet a mávnutím proutku se stane to, co uvádíte.
Myslíte, že všechno je možné?

da ny

Kdyby nebyly v rybníce ryby, tak by byly někde v p......
Pokud by, „… nějací mimozemšťané zničil"i“ všechny planety …", záleželo by na tom, jak a čím. Jistě mají k dispozici něco (metody, techniky), které jsou nad naše, lidské chápání. I "materiál“ se přece snadno ztratí. Může shořet, seškvařit se, třeba do skleněné kuličky. Rozplynout se, vypařit. 😁

Franta_Intoš

Pokud by jen tak zmizely (ty planety) a nezůstal by po nich žádný materiál, tak by se asi rozbil vesmír, protože by „soustavy“ (nejen sluneční) ztratily část své hmotnosti. Ale například u sluneční soustavy by to asi nemělo vliv protože slunce zabíra cca 99,9% hmotnosti sluneční soustavy.
Je to pouze věc názoru, toto je můj názor a toť vše. Pokud je něco na mém názoru špatně, tak ať…

Kelt

Máš zajímavý způsob myšlení. Tak proč se hned nepostaví budovy, které vyhodil Islámský stát. Určitě mimozemšťané mají lepší zbraně a podle tebe není nic nezničitelného. Jediná zbraň, která by to zvládla je lidská blbost. Protože podle Alberta Einsteina jsou vesmír a lidská blbost nekonečné. Pak ale dokázal, že se u první věci zmýlil.

zjentek

Šlo by o precedens, čili nevíme.