Boy 13

Co by se stalo, kdybychom se celý týden nepodívali na displeje mobilů a televizorů?

Myslíte, že kdyby se člověk rozhodl netrávit čas na telefonu a u televize celý týden, že by se náš zrak ,,zregeneroval''?

Nejlepší odpověď
ivzez

Kdybychom se celý týden nepodívali na displaye telefonů,
nezjistili bychom, kdo nám volal nebo napsal.

Kdybychom se nedívali na televizi, nestalo by se nic.
(Televizi nemám už několik let a zatím mi nechybí.)

Zrak by se za týden asi nezregeneroval, ale pokud by
„někteří“ věnovali získaný čas učení, dokázali
by alespoň takhle krátkou otázku napsat bez chyb.

________

Vysvětlení:

Otázka byla opravena až po vložení odpovědi.

Další odpovědi
marci1

Asi moc ne. Najednou bychom ale zjistili, že máme doma kolem sebe i jiné lidi a za 9 měsíců by vzrostla porodnost. 🙂

jáára

Nic.
Ne.

orestez

Ne, zrak by zdegeneroval, nebo se nic nestalo. Kdyby občan nic nesledoval ani nic nečetl, stal by se člověkem. Pouhé skákání na skejtu nebo hledění na přírodu či z oken ústavu člověka lepším nedělá. Kor oči. Kam by koukaly? Do očí partn. též zblízka.

Kepler

V případě mobilů by asi ubylo zbytečných úmrtí z důvodu poražení autem atd., taky by lidé nenaráželi do sloupů, nepadali do výkopu apod. V případě TV je to asi jedno, kdo tomu podlehl, je už stejně ztracen.

Kryšpín

Závisláci by měli problém a psychouši větší kšefty, zrak záleží jak dlouho v jaké vzdálenosti a do jakého čínského šmejdu závislák čučí