Co by se stalo, kdyby i tento server navštívili hackeři a vymazali veškeré data ?!

Nerad bych přišel o přátelé, pokud jim tak můžu říkat!

Nejlepší odpověď
anonym

Všechno je možné ale taky malinko zabezpečené ihned vysvětlím pro laiky.

Tento systém je programován na frameworku (nástavba) Nette. Nette je od českého vývojáře Davida Grudla a podle popisu má zabezpečovat veškeré bezpečnostní chyby (vč. přístupu do databáze). Nette používá např. Ulož.to, prezidentské stránky. Měla to i v návrhu jedna banka, ale nebylo to uskutečněno.

Další odpovědi
beer

Data by zmizela a správce by se je pokoušel obnovit a postupně obnovil ze zálohy (předpokládám, že ji i tento má). Alespoň tak se to dělá – záloha je k dispozici nejen kvůli hekrům.

Drap

Myslím že je to na spadnutí. Včera jsem měl v jednu chvíli pocit, že už to začalo. Mizely odpovědi i otázky v poměrně rychlém sledu.

zjentek

až to spadne, zamrzí to. Až pak spadnou i IM programy včetně mobilních sítí, zamrzí to víc. Zbydou adresy. Zná vůbec dnešní člověk adresy svých přátel? Protože poštovní doručování jen tak nespadne(poslo­vé,kurýři). Ale je to těžké, protože moje otázka „odkud jste kdo“ byla 3× položena a 3× vymazána.Pak se můžou přátelé sejít a zapálit si někde třeba svíčku, až spadne všechno včetně energetických systémů. A jestli to spadne? Prej když se může něco pokazit,pokazí se to .) ..je dobré považovat druhé za přátele .)

Sůwa

To je zajímavá otázka – pokud by zmizelo všechno, včetně databáze propojené s Google, admin by musel rozmyslet, zda:

  • pokusit se obnovit dosavadní stav z vlastních záloh
  • založit nový odpovědní server na jiné ( lepší ) úrovni
  • najít si jinou zábavu ( jiný zdroj příjmu )

😁

Damiana

Asi by se začalo znovu – jestli to sype. A někdo by měl asi infarkt, protože by nemohl odkazovat na šedou lištu 🙂

briketka10

máme na sebe adresy
tak si budem majlovat

hanulka11

Pak by tu asi nic nezbylo :D:D

jirkajirka

Nehůř by to nesli mazači otázek a odpovědí.

briketka10

vlastně to se ptala pusinka50 už
jsem z toho mazání tady zmatená :))

briketka10

kampak kam zmizla tvoje otázka
ještě ráno jsi mi děkovala a je fuč :(

briketka10

hahaha chytila u kašny to je boule viď ?
promiň..

briketka10

Dami,
já tě asi praštím ty si nedáš pokoj viď :))
http://i2.eva­.cz/eva/400/d/o/p­/dop02640.jpg

Damiana

Pokoj je mrňavý… Když už tak .......http://www­.vatican.va/va­rious/basiliche/san_gi­ovanni/vr_tou­r/index-en.html