Avatar uživatele
jirka F

Co by se stalo člověku, který by předjel svým autem policejní auto?

Pokud mu policejní auto bránilo v cestě.

Zajímavá 0 před 1008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pokud by se tak stalo v souladu s dopravními předpisy, tak by se nemělo stát nic. Občas jsem to taky udělal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vůbec nic, pokud tím neporuší předpisy silničního propvozu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Když jedou jak s hnojem tak je objedu a jedu si. Obvyklé „fakáče“ prostředníkem si ale nechám pro sebe, bo nevím, co za kokota zakomplexovanýho může za kolcem být.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Myslím, že by hodně záleželo na rychlosti, a zda je to v obci, nebo mimo obec. Já jsem to kdysi musela udělat, v zimě, ve sněhu na horské silnici, do prudkého kopce. Potřebovala jsem rychlost a dojela jsem pomalé policejní auto, předjela jsem je a bezpečně se zařadila na pravou stranu vozovky.:-) Potřebovala jsem jet aspoň na trojku.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Pokud by dotyčný neporušil dopravní předpisy a nejel hlavně příliš rychle, bylo by to OK.

Pokud by ale policejní vůz měl zapnutý maják a pronásledoval by zločince, osobní vozidlo by ho ani nemohlo legálně předjet, protože by porušilo předepsanou rychlost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Policejní auto je auto jako každé jiné. Pokud by však mělo zapnuty majáky, opět by to záleželo na konkrétní situaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Policejní auto je jenom auto, pokud ho předjedeš v souladu s předpisy, tak se nic neděje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

V pohodě. Pokud neporušíš předpisy.
Na běžné silnici myslím nemůžeš předjet policejní auto s majáčkem. Na dálnici už jsem předjížděl levým pruhem auto s majáčkem, které si odvádělo někoho ke kontrole.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek