CTTON

Co by se stalo?

Pokud by ve vesmíru vzniklo najednou tolik hmoty že by se do vesmíru nevešla tak.jak by sr dostala pryč?

Nejlepší odpověď
Alesh

Co to je za blábol, i malé dítě ví, že se vesmír rozpíná, ne?

Další odpovědi
elkon

Vesmír je nekonečný.

Kepler

Hmota nevzniká, jen se může přeměnit v energii. Opačný proces, až na nepodstatné vyjímky (např. fotoelektrický jev) není znám, takže hmoty ve vesmíru ubývá. Jinak si je třeba uvědomit, co znamená slovo vesmír: neohraničená entita, ve které je obsaženo vše. Přidáš hmotu? Tak se jednoduše zvětší.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.