zjentek

Co by se podle vás se světem stalo po aplikaci modelu, popsaného níže?

Pokud by lidstvo přišlo na způsob, jak spermatem jedince vyprodukovaným během 14 dnů (bude stačit), ve stejném čase oplodnit všechny ženy světa, byl by svět po dosažení dospělosti takto narozených dětí a jejich následném dalším plození, hezčím místem k životu, kde by si pak rozuměla třeba i většina lidstva mezi sebou a měla se ráda, stejně jako to vidíme dnes výjimečně vždy po nějaký čas v rodinách? Vybral by se zdatný a po všech směrech vhodný jedinec, fyzicky a mentálně nikterak omezený (třeba já protože bych to dal) a začalo by se s aplikací.

Odpovědi
Dochy

Hele, ta děcka by o sobě víceméně nevěděla. Bylo by to úplně stejné bahno jako teď. Možná horší, protože by kluci neměli tátu co by s nima hrál fotbal.

Drap

Je to nesmysl.

zjentek

Drape to ale byla hodně rychlá odpověď, to neplatí… přece to nemůžeš tu mou tázací větu přečíst takhle na jeden nádech a hned to sem valit, to nejde, sorry.