Hamon

Co by se muselo stát, aby si volení nadlidi skutečně zúžili imunitu?

Mluví se o tom čtyřiadvacet let a zase to neprošlo…
Doplňuji:
A kdyby byla další revoluce nesametová ale krvavá, na lampách by viseli poslanci a senátoři, brala by další vláda občany vážně?

Nejlepší odpověď
fcoop

No – trošku bych ti „vycinkal“ za označení těch skvělých lidí,těch nejlepších,co se dalo tak narychlo sehnat, za nadlidi.
Co by se muselo stát..............? Laciné konstatování,totiž že zázrak,asi není ono.
Jedině je kolektivně honit třeba i po ulicích,dokud by zemdleni nepadli,pak je odtáhnout do Parlamentu a tam,kdy by klesali pod tíhou argumentů,třeba i gumových,je přemluvit,aby ty pracky zvedli.
Sami to neudělají a dělat znovu revoluci nemá smysl,víme,jak dopadla ta poslední.

Další odpovědi
led

Čo ny sa muselo stať?
Pokiaľ s vašim zvoleným zástupcom „ľudu“ ste nespokojný, druhý raz ho nezvoľte. Ak ho nezvolíte, možno zvolíte takého, čo si tú zúženú imunitu odhlasuje.
Zaujímavé je, počas volebných stretnutí sa táto téma akosi stratila…