agentpv

Co by se mi stalo kdybych 4 týdny jedl převážně jen zmrzlinu (ze stánků, obchodů)…?

V těch vedrech ta zmrzlina u mně převládá – jím ji i 2× denně a hlavně večer. Nejraději bych teď jedl jen zmrzlinu. Zatím jsem přibral 1kg. Pitný režim dodržuji.

Odpovědi
Drap

Nic y se nestalo. Pokud budeš jíst hodně zmrzliny a neomezovat množství, lze předpokládat, že ještě přibereš. Takto krátká doba člověku neuškodí.

nyjono

Budeš unavený z nedostatku energie a přibereš, neb obsahuje převážně cukry a tuky.