Fyzik

Co by se dělo, kdyby na ulici bez přestání pískalo auto a nikdo se k němu nehlásil?

To by ho odtáhli a problém přesunuli o kilometr dál? Nebo jak?

Nejlepší odpověď
honza19hk

pokud by to řešila policie,zavolá hasiče a ti mají násroje k otevření auta bez poškození ,pak se otevře motorový prostor a odpojí autobaterka.Tím i napájení klaksonu.

Další odpovědi
mosoj

Majitel dostane pokutu.
Správně vyrobený a homologovaný alarm má omezenou dobu zvukové výstrahy !!
Čas neznám ale bude to něco okolo 1 min.

Mapel

Pokud nenastane to co napsal mosoj, tak se jednou baterie musí vybít.