Lgee

Co by se dělo, pokud bych si v bytě vytvořil vlastní stát? Více v popisu.

Co by se delo pokud bych si v byte vytvoril vlastni stat, mel bych tam vlajku, vsechno co potrebuju, pak by treba se to nejak zjistilo i kdyz nevim jak kdyz by to bylo v byte zatkli by me zs spiknuti nebo vlastizradu? Co by se delo a za co by me zatkli.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Původně
Co by se delo ?

Nejlepší odpověď
annas

Když si vytvoříte stát, můžete se sám sobě stát králem jako Ludvík XIV., který prohlásil " Stát jsem já".

Nestanete se sice „králem slunce“, ale králem bytu se svými nerealizovatelnými myšlenkami, heslem, urvi, co můžeš , po vás přijde potopa., možná také léčení .

Kdyby nebylo kdyby, nebylo by chyby. … zbytečná hypotéza. – nesplnitelné úvahy …
--

Další odpovědi
Drap

Můžeš si vytvořit ve svém bytě téměř cokoli se ti zachce. Problém je v tom, že stát se stává státem až ho za stát uznají i jiné země včetně všech sousedů. A toto by se ti zřejmě nepodařilo. Určitě by tě tedy nikdo nezatkl, Mohl by jsi tedy třeba ČR vyhlásit válku/ předpokládám že byt je v ČR/ ale místo zatčení by ti spíš zaplatili odvoz do nejbližší psychiatrické léčebny.
Dalším právním problémem by bylo území. Nemůžeš založit stát, pokud nemáš území. A celá plocha republiky je majetkem ČR, i když daného kousku půdy jsi vlastníkem ty.

ivzez

Váš byt není územím, na kterém by bylo možné založit nový stát.

kurec

Já si myslím že by to ostatní spíš chápali jako vtip alespoň já jo.A kdyby opravdu by tě chtěli za něco soudit nebo něco tak kdybys jim řekl že to byla jen sranda tak si myslím že to nechali být.