postcd

Co by se dalo udělat, aby nevznikaly kilometrové kolony kvůli svedení provozu do jednoho pruhu?

Třeba sobota doboledne, rychlostní silnice, kolona asi kilometr+ a popojíždění takřka krokem, protože se kvůli práci na silnici 2 pruhy slučovaly do 1. Samozřejmě zipování nefunguje. Co by se dalo udělat aby se slučování/zipování výrazně zlepšilo?

Původní neodázka
Co by se dalo udělat aby nevznikaly kilometrové kolony kvůli slučování do jednoho pruhu?

Odpovědi
anonym

říká se, že zipování čeští řidiči neumí, ale nedávno jsem v Čechách stál v koloně a zrovna vedle mne německý autobus. evidentně mu zipování také nejde, protože ti před námi zipovali a on mě tam prostě nepustil a další vohon za ním se přidal.
takže by pomohlo snad jen pochopení akce a když se tohle nedaří, tak jiný systém, kdy se sjíždějí auta do jednoho pruhu, mě nenapadá

cukrar

osvěta pro řidiče