Michal Kole

Co by se dalo dělat,aby se situace ještě více nezhoršila,když se muž probudí v hotelu vedle cizí ženy a má totální okno?

A nepamatuje si ani co dělal večer a neví co se dělo na „pokoji“ než „usnul“ ? např. zda se nestal otcem, něco nepodepsal, …

Nejlepší odpověď
hanulka11

dalo by se skočit do bazénu a pěkně si zaplavat a smýt ze sebe ten pocit , že se cosi přihodilo :D:D:D

Další odpovědi
Lucijej

Co by, usměje se, oblékne se, rozloučí a odejde :o)

lukas.zmizik

ženy mají rády snídani do postele… zapečený toust se sýrem, šunkou a džus

Syd

Sedne si s tou slečnou a proberou, co se stalo. Jestliže ho něco přinutila podepsat opilýho, tak smlouvu napadne, protože je neplatná. Jestli spolu měli nechráněnej sex, tak slečně poví, že trpí nevyléčitelnou dědičnou degenerativní nemocí, což by mělo slečnu od těhotenství odradit, a neměla by se vzpírat zajít si do špitálu pro postkoitální antikoncepci.

huxa

to, že rychle zdrhne :D žena si potom vezme postinor a další den znova ;)

Drap

Normálnímu člověku se toto nemůže stát. A zbytek ? Buď ať se jde objesit a nebo to řeší po svém.

Lukasy

Nachystat si kameru ,aby si to pak mohl pustit co se dělo :D
Jinak pokud by nebyla blba tak snad pozna, že byl ožraly a tak si to nemusi pamatovat, tak se ji muže zeptat jestli to bude vědět aspon ona, jinak to poznate až pak, když bude těhotna nebo něco od sebe chytnete.

iceT

Záleželo by na tom,jak by se takhle poránu po takové tvářila ona žena-zda by měla taky okno.