fcoop

Co by pro vás znamenalo,nebo znamená?

být „Zlatý“ v Odpovědích?

Nejlepší odpověď
kropitko

To, že jsem se stala terčem a musela jsem svoji působnost na odpovědích omezit.

Další odpovědi
annas

Souhlasím s Kropítkou. I když jde o pomyslné body, u mnohých uživatelů vzbuzovaly závist, podněcovaly k neoprávněným útokům a urážkám.

Některým uživatelům na bodech až tolik nezáleželo, protože se jich snadno vzdali tím, že se odhlásili, požádali o smazání svých profilů a odešli. Bylo těžké někdy se bránit útokům a neoprávněnému osočování.

V zlatě je základ největšího zla, i když na Odpovědích jde jen o zlato pomyslné.

Připomenu bývalé zlaté uživatele: Bubcu, Ilines, Annas… Další omezili své působení, ale profily si ponechali …

anonym

Myslím,že bych se vešla do první pětky nejdéle registrovaných­.Zlatá jsem krátce.Nic se nezměnilo,jen,že mohu dát neomezené množství palců za odpovědi.Nic víc.

dědapetr

Neznamená to nic,všecka sláva polní tráva.

Deli

Že mi tu někdo pogratuluje!!! 🙂

hanulka11

nehonila jsem nikdy body – ale najednou jsem byla zlatá a co to znamená…že tu snad nejsem zbytečně – děkuji všem

beer

Nepodstatná záležitost.

tuCZek

Lautr nic.

Drap

Snad nic..........­.......život jde dál. Je to jen takový nějaký pomyslný předěl

anonym

Ad fcoop, opět zbrklý v uzamykání, admini zamyká až po 10 dnech, takže bylo hafo prostoru pro ponechání šance i ostatním.
Chtěl jsem jiné nechat trochu „vykecat“, abych doplnil svou verzi.
Takže alespoň tady – Změna u zlata je jednoduše definována v bodování uživatelů, jediný rozdíl je v limitech uživatele.
A co se týká emočního dopadu, je tu značná rivalita v soutěživých stimulech od nedbalé nonšalance až po pravidelně zdůrazňovanou a přiznávanou přemrštěnost – viz věčná nevěsta.
A nyní k iv, tazatel na tebe nezapomněl, protože hodnotil odpovídající a mezi nimi jsi prostě nebyla. Snaha o upoutání pozornosti je někdy až úsměvná.

fcoop

Doktore,buďte tak laskav a nechte na mně,jak si se svojí otázkou,resp. s reakcemi na ni, poradím.
Kdy administrátoři uzamykají otázku je mi srdečně fuk.

fcoop

Bohužel nejde to – označit 2 odpovědi za nejlepší,vyčer­pávající,hoto­vo,tak to je.
Je možná Komické,že obě dámy začínají od K.

anonym

Souhlasim s vami , fcoope , ale presto : Zapomnel jste jeste na jednu ! ;-(

  • iv-

fcoop

Napovězte mi,prosím.

anonym

Na me. 🙂