Avatar uživatele
fcoop

Co by pro vás znamenalo,nebo znamená?

být „Zlatý“ v Odpovědích?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? petka, anonym, Kerberus, hanulka11, dědapetr, anonym, anonym před 4585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

To, že jsem se stala terčem a musela jsem svoji působnost na odpovědích omezit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Souhlasím s Kropítkou. I když jde o pomyslné body, u mnohých uživatelů vzbuzovaly závist, podněcovaly k neoprávněným útokům a urážkám.

Některým uživatelům na bodech až tolik nezáleželo, protože se jich snadno vzdali tím, že se odhlásili, požádali o smazání svých profilů a odešli. Bylo těžké někdy se bránit útokům a neoprávněnému osočování.

V zlatě je základ největšího zla, i když na Odpovědích jde jen o zlato pomyslné.

Připomenu bývalé zlaté uživatele: Bubcu, Ilines, Annas… Další omezili své působení, ale profily si ponechali …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Myslím,že bych se vešla do první pětky nejdéle registrovaných­.Zlatá jsem krátce.Nic se nezměnilo,jen,že mohu dát neomezené množství palců za odpovědi.Nic víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Neznamená to nic,všecka sláva polní tráva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Že mi tu někdo pogratuluje!!! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nehonila jsem nikdy body – ale najednou jsem byla zlatá a co to znamená…že tu snad nejsem zbytečně – děkuji všem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Nepodstatná záležitost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Lautr nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Snad nic..........­.......život jde dál. Je to jen takový nějaký pomyslný předěl

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad fcoop, opět zbrklý v uzamykání, admini zamyká až po 10 dnech, takže bylo hafo prostoru pro ponechání šance i ostatním.
Chtěl jsem jiné nechat trochu „vykecat“, abych doplnil svou verzi.
Takže alespoň tady – Změna u zlata je jednoduše definována v bodování uživatelů, jediný rozdíl je v limitech uživatele.
A co se týká emočního dopadu, je tu značná rivalita v soutěživých stimulech od nedbalé nonšalance až po pravidelně zdůrazňovanou a přiznávanou přemrštěnost – viz věčná nevěsta.
A nyní k iv, tazatel na tebe nezapomněl, protože hodnotil odpovídající a mezi nimi jsi prostě nebyla. Snaha o upoutání pozornosti je někdy až úsměvná.

před 4584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

Doktore,buďte tak laskav a nechte na mně,jak si se svojí otázkou,resp. s reakcemi na ni, poradím.
Kdy administrátoři uzamykají otázku je mi srdečně fuk.

před 4584 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

Bohužel nejde to – označit 2 odpovědi za nejlepší,vyčer­pávající,hoto­vo,tak to je.
Je možná Komické,že obě dámy začínají od K.

před 4585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Souhlasim s vami , fcoope , ale presto : Zapomnel jste jeste na jednu ! ;-(

  • iv-

před 4585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

Napovězte mi,prosím.

před 4585 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Na me. 🙂

před 4585 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek