hapiky

Co by nám mohli mimozemšťané závidět?

Pokud nás navštěvují inkognito, určitě máme něco, co oni nemají. Že by jen třeba vzezření?
Jen si představte, až bychom My, technicky dospěli na jejich úroveň nějak zdegenerovali, navštívili bychom nějakou exoplanetu a tam by žili z našeho pohledu sice primitivní leč krásné bytosti, podobné nám, asi by nás nejvíce zajímaly jejich geny.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nic. My také bakteriím a dalším primitivním organismům nezávidíme.

Další odpovědi
Kepler

Třeba to, že naše samičky mají dvě prsa a ty jejich jenom jedno. Nebo že vercajk naších mužů je schopen velikostní proměny a je tak mnohem praktičtější. Oni si ho musí namotávat na špulku.

ivzez

Nic.
Rozumní Mimozemšťané stejně jako
rozumní Pozemšťané nikomu nic nezávidí.

pepe88

Nic nám nezávidí jsme jen pokusný králicí a sledují průběh našeho vývynu IQ kapacita.

marci1

Nevíme jak mimozemšťané (v případě, že existují) vypadají, co mají a nemají oni a
tudíž by nám to, co nemají mohli závidět. 🙂

zjentek

Možná by nám záviděli suverenitu, s jaou bychom je přivítali ;)

Nuk nuk

Už to opakuji po několikáté, ale kdyby snad nějací mimozemšťané existovali, a kdyby se nějakou nešťastnou náhodou ke své smůle dostali na naši planetu, tak by nám nezáviděli v.bec nic. Bez ohledu na to, na jeké by oproti nám byli úrovni, by se museli zděsit a pokud by je za něseho způsobu života rovnou neklepla pepka, tak by okamžitě vzali nohy na ramena a zimzeli dřív, než bychom je stihli zaregistrovat. Ze srdce jim přeji, aby se jim útěk zdařil.

hapiky

Jen si představte, kdybychom My, technicky dospěli na jejich úroveň nějak zdegenerovali, navštívili bychom nějakou exoplanetu a tam by žili z našeho pohledu sice primitivní leč krásné bytosti, asi by nás nejvíce zajímaly jejich geny.

zjentek

…a taky jejich ženy!

hapiky

zjentek: I navzdory přirozenému výběru Darwinovskému původu druhů?