Co by musel otec 4 leté dcerky pokazit, aby nedostal dceru do své péče? Nyní je nařízena střídavá péče.

Nejlepší odpověď
anonym

Jejda,co myslite tim pokazit pokud jste zodpovednym tatinkem?Je treba si uvedomit co ta stridava pece obnasi,starosti a celodenni pece to ne kazdy tatka zvlada mit na pameti ,ze se o holcicku musite starat nemene tak dobre jako maminka.

Další odpovědi
atriplex

Jedná se o takovou věc, kterou by soud ohodnotil „jako závažné porušení rodičovských povinností“. Zřejmě by se jednalo o věci dlouhodobě, nezvratné, ohrožující život, zdraví či mravní výchovu. Pokud jste normální člověk, tak se nemusíte ničeho bát.