alvin

Co by mi mohli policisté udělat, kdybych jel na minibiku na neuzavřené dráze?

Ještě jedna otázka. Co by mi mohli policisté udělat, kdybych jel na minibiku na neuzavřené dráze, např. po silnici, atd.
Je mi 14.
Co je to ŘP?

Nejlepší odpověď
Mravenec

ŘP je řidičský průkaz, pokud neznáš zákkladní zkratky

Tobě ve 14 nic, spíš rodiče a oplétačky. Navíc ve 14 rozhodně nejsi vyspělý pro silniční provoz, prober se. Umíš značky ?

--

Gecco má pravdu, zadržený bajk bys asi fakt nechtěl. 😁 Navíc stojí to za to jezdit po silnici ? Mezi ostatníma ? Já myslím že nějaký ten rok počkáš, nepospíchej. 🙂 A rodiče by taky nepotěšilo kdybys přišel domů "s holou … " 😁

Další odpovědi
anonym

Máš ŘP. Od toho se to odvíjí!

gecco

Viděl bych to na § 125c Zákona o provozu na pozemních komunikacích ( http://www.za­konyprolidi.cz/cs/2000-361 ) – a vzhledem k tomu, že máš méně, než 15, bude to zajímat spíše tvé rodiče…
Policie ti – na místě, jen zakážou další jízdu a možná zadrží bajk.
😉

anonym

Omlouvám se za tvoji neznalost zkratek, ale pokud se jedná o motorismus, mohl ses dovtípit. Tak tedy: ŘP znamená řidičský průkaz! Máš ho?