Kelt

Co by měl vykonat každý křesťan v životě?

Chtěl
bych srovnání. Každý muslim by měl jednou v životě navštívit Mekku, a co křesťan? Navštívit Izrael, Vatikán? Setkat se s papežem? Vítám nejrůznější odpovědi. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Stačilo by, kdyby dodržoval celý život „Desatero přikázání“ a to by byl opravdu ráj na Zemi.

Další odpovědi
gecco

Praktikování křesťanské víry už takové ´jednoduchosti´, jako je ´povinné absolvování poutě/í´, prostě vypustilo…
😉
Ale dříve (středověk) bývala třeba povinná pouť do Říma…

anonym

Měl by se vzdát své víry a věřit sám v sebe.
Žádná víra není dobrá,vždy to spělo jen k válkám jako doposud.

MonkeyKing

Odpouštět!

Mravenec

Křesťanství jako takové nemá žádné „pravidla“
Aslespoň již zanikla. Jde o tu víru, hlavně né fanatismus.