FlAsh_7

Co by měl student vědět o dospělosti a s tím spojeném pracovním poměru?

Nejlepší odpověď
Drap

Pracovní poměr spojený s dospělostí mně napadá jen jeden. Dorostový lékař.
Student by měl alespoň umět formulovat otázku, tak aby bylo jasné na co se ptá. Většina lidí toto zvládne už v páté třídě ZŠ

Další odpovědi
Mc Merkurion

… student je student VŠ … a ten už dospělý je …
… žák by se měl běnovst učivu, aby tyto informace získal …

nyjono

Myslím, že nic zvláštního.
Vše, co potřebuje, se dozví postupně, jak bude potřeba řešit různé situace.
Život je tak hodně rozmanitý, že se na něj nelze připravit.
Je dobře. když rodiče jdou dítku příkladem, to je nejlepší.
Když jde příkladem fetka a bezdomovec, moc dobrého to potomkovi nepřinese.
Když rodič ukáže, že vztah může fungovat dlouá léta a rodiče se podporují i v práci a kariéře, je to zcela jiný level.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.