dust8

Co by měl průměrný Čech udělat, aby ho přijmuli v indiánském kmenu?

Nejlepší odpověď
Kelt

Splnit podmínky přijetí, které si určuje příslušný indiánský kmen. Těm je jedno, koho berou, pokud uznává pravidla a vykoná příslušný rituál a dodržuje dané podminky. Může to být znalos jazyka, fyzická dovednost, zručnost. Až bude znát člověk podmínky přijetí, pak může podle toho jednat.

Další odpovědi
Drap

Je několik našich spoluobčanů, kteří jsou členy nějakého kmene. Žádný kmen nemá žádné podmínky pro přijetí. To co píše Kent jsou nesmysly. Musí být tou kmeni nějak prospěšný, musí si ho ten kmen z nějakého důvodu vážit, a potom ho přijme. Nestane se však nikdy indiánem, ale je něco jako čestným členem kmene. Zcela odlišné podmínky bývají u prérijních kmenů, lesních kmenů a kmenů jihoamerických.

EKSOT123

Být takový zdatný lučištník jako Václav Havel.