England1522

Co by měl dělat český občan kterému ukradli doklady v nějaké zemi ale není tam česká ambasáda.. Př – Madagaskar a Haiti

Koukal jsem se na wikipedii a v některých státech není česká ambasáda

Nejlepší odpověď
frankie89

jít na místní policii a říct jim to tam a oni by ti měli vystavit třeba pas, pouze na překročení hranic zpět do své země, ale myslím si, že něž by to někdo rukama nohama tam pochopil, tak bude po dovolený.. .:-D

Další odpovědi
honza19hk

Na místní policii,pokud se ale nedomluvíš tak to může být problém.

Narayen

V tomto případě jděte na jakoukoliv ambasádu země, která je členem Evropské Unie. Zde Vám bude vystaven náhradní cestovní doklad, který slouží pouze k návratu do vlasti.

Zdroj: http://cestuj­levne.com