Avatar uživatele
Školníšprtka

Co byste si vzali na pustý ostrov?

Zajímavá 0 před 1087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Velkou zaoceánskou jachtu se vším vybavením, zakotvenou v přírodním bezpečném přístavu. Vlastně by se mi ani z toho ostrova moc nechtělo, dokud by tam nepřiplul nějaký idiot se zásobou respirátorů, nabídkou levnější energie, přípravků s kyselinou hyalurunovou, zaručeně nejlepším pojištěním, atd…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

No, můj dětský hrdina byl ing. Cyrus Smith. ;)

Ovšem ani sekudnu nevěřím sebepropagačním blábolům zpustlíka Keplera (ale to asi nikdo). To je lež, jako VĚŽ! Kdyby byl upřímný, tak jako každý chlap by musel přiznat, že na pustý ostrov jedině se ZPUSTLOU ženštinou. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Podívejte se do odkazu, dovíte se víc.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-jste-skoncili-na-pustem-ostrove-a-meli-moznost-si-s-sebou-neco-nebo-nekoho-vzit-co-by-to-bylo

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-jste-si-vzali-sebou-na-pusty-ostrov

Hypotetická úvaha, takže nepředpokládám, že bych skončila na pustém ostrově, tudíž neřeším.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak jsem se rozhlédl okolo sebe a všechno, co bych chtěl s sebou, je na proud. Byl by tam proud?

Jinak pod šopou mám různý semínka „zelenýho“, na kterých jsem schopen fakt dlouho přežít, tak ty bych si přibalil, ale… v jaký lokalitě má být ten ostrov? Bo ne všude roste všechno, víme?

Takže bez proudu a souřadnic nemůžu soulžit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Doufám, že jen na dovolenou: ty nejnutnější věci, muže a dobrou náladu! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Nebudu tě odkazovat na otázku, která tu zazněla před 3804 dny, ale odpovím podle svého mínění. Byly by to zápalky, nůž, léky a pro začátek učebnici jazyka českého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Já to řeknu zkráceně, nůž, sirky a ženskou (ale šikovnou, žádné jelito, které nic neumí a ještě se tím chlubí). To znamená i chytrou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tebe zřejmě ne, podívej se do archivu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To co jsem si vzal minule. Kimono a křesadlo. S tím jsem to i tehdy přežil. (2016) Jednalo se o ostrov za Malajsií → na cestě k Bruneji. Původně jsem chtěl žít nějakou dobu v Bruneji, bohužel jsem se tam tehdy nedostal. Po přepadení/inspekci jsem začal citovat Korán – dle místních mi to zachrání život a dle vše tak se i stalo. Bez papírů mne čekala deportace, takže jsem situace využil a poprosil o vykopnutí mimo hlavní trasu. Myslím, že jsem tam tehdy strávil měsíc, snad i dva. Ti samí hoši s puškami tam na mne začali nevěřícně mávat, buď že ještě žiji, nebo co tam pořád dělám. Tak prý když tam budu i příště, vezmou mne kam jen budu chtít. (Jenom ne do Bruneje. :)) Za nějaký další měsíc jsem s nimi skutečně odplul …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Některé z žen – účastnic těchto diskusí. Jistě by s nimi nebyla nuda, jsou duchaplné a zábavné. Jen jde o to, jestli by ony chtěli mne 😁 ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

alien: zpustlou ženskou?? APAGE SATANAS! To už radši destilační přístroj, snad na to ostrově kvašeníchtivé ovoce bude. To je biblická pravda – copak nevíš proč chlapi chlastají?! Na to přišel už 1. muž jménem Adam: Evča mu vnutila zakázané ovoce a od těch dob si Adamové z toho ovoce pálí destiláty, aby mu aspoň na čas vrátily ztracený ráj… Takhle jednoduché to je!

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler a či vy neviete, že práve jablko a z neho vyrobený destilát bola príčina exodu Človeka z RAJa. Majiteľ Edenu mal ochranku, ktorá plamenným mečom chránila nielen vstup, ale aj výstup z Edenu pomocou ostnatého drôtu a betónových múrov. A nebyť práve tej spustlej ženskej, ako vy muhehe polľudia hovoríte, (polľudia preto lebo len spojenie muža a ženy tvorí celého človeka/) hovoríte tak by Adam aj v triezvom stave zanikol.

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Nevěříš vlastním očím, že ne bejku? ;) :D :D
Tak názornou ukázku, kterak VLASTNÍ průšvih žena otočí PROTI TOBĚ abys pohledal! ;) :)
Její Excelence (jistě NÁHODOU) zapomíná, že nebýt ženy, tak bychom se nemuseli tak komplikovaně do ráje dostávat (často s nepříjemnými druhodenními následky), prostě bychom v něm BYLI dodnes.
Jenže kdepak, potvory si to zařídily tak, že se jich musíme pracně a obvykle s nemalými náklady doprošovat, aby nás na chviličku do ráje vzaly, pokud tedy nechceme použít již zmíněnou lučebně-biochemickou cestu (včetně již zmíněných následků jako kocovina apod.)! Chjo… ;)

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

aliendrone, ó naj naj naj a kto vymyslel a vyrobil ako prvý jablčkovicu? Teraz roztočte svoje bity a Byty!

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Ó klenote krasoďábelského ženství, A PROČ asi byl muž k tomu vynálezu a výrobě doslova z nezbytí DONUCEN, pokud se nechtěl doprošovat viz výše? (Beztak v tom má žena prstíky nějakým způsobem, o tom nepochybuji, nevíte o tom NÁHODOU něco?) ;) :D :D

před 1086 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Ty jsi HORŠÍ než blonďatá babuchen! I většina z nich si totiž dokáže poradit bez baterek (elektřiny) a souřadnice zná z hlavy (!!) naprosto přesně, pokud tedy dojde na to tvé „soulžit“. ;) :D :D

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Šprtka, a napíše „by jste“ a „pustí ostrov“?

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Školníšprtka

Vy soudíte dle přezdívky? 😁
Přeci neznamená,že když to mám pod přezdívkou hned znamená,že to musí být i reálné,ne?

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Vyhledejte si ve slovníku, co znamená „soudit“.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Nekecej… beztak seš ŠPRT! 😁

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Martin Tomča

Asi letenku na letadlo, které by mě z toho pustého ostrova dostalo.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Martine, myslíš, že by na ostrově bylo vybudováno letiště? To by nebyl pustý.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek