England1522

Co by jste si vybrali na mém místě za obor Instalatér, Automechanik, Nástrojař nebo kuchař-číšník?.

Nejlepší odpověď
Kura

Instalater. Jsem nastrojar. Kuchare znam a vsichni breci jak stoji 12 hodin v kuse za malo penez. Automechaniku je moooc. Ja dneska rikam, ze jsem mel jit na instalatera.

Další odpovědi
anonym

obor Instalatér. Má hodně společné se stavebnictvím. Bude se hodit při stavbě nebo opravách domku svépomocí.

marci1

Velmi těžká otázka. Je to přece Tvoje rozhodnutí, Ty nejlépe víš, co Tě baví, čemu rozumíš a co by jsi chtěl nejraději dělat. Tvoje nabídka oborů je velmi rozdílná. Musíš se rozhodnout sám, s rodiči, nebo s výchovným poradcem na ZŠ.

Sarrow

Jen ty musíš vědět co chceš celý život dělat ;)

anonym

Kuchař – číšník, o ně je stále zájem. Pravda, jsou méně placení, ale něco dá tringeld a máš větší možnost založit si svůj menší(větší) podnik. Kolik je lidí, kteří potřebují instalatéra a kolik lidí má denně hlad a žízeň?!

Reezo

všechny obory se hodí pro manuální zručnost a každé povolání ti nabýdne jiné výhody… Jako instalatér a mechanik a nástrojař, ti nabýdnou melouchy (práce na černo, nebo pro známé): Např: opravíš auto kamarádovi a on ti za to zaplatí, do tvé kapsy. Jinak kuchař má zase výhodu v normálním životě a má výhodu u žen. Každá žena uvítá kvalitní pokrm, který připraví muž.

teea

Instalatér :) ale jde hodně o to co tě baví, ale u instalatéra máš šanci najít dobře placenou práci.