kamila44444

Co by jste si spíše vybrali?

Nevím, jestli si mám spíše pořídit nový PC, nebo NOTEBOOK. Co by jste si spíše vybrali? Chtěla bych hrát i velké hry jak je např. The sims.
Doplňuji:
Kdybych si pořídila NOTEBOOK, vlezlo by se mi tam hodně věcí? Můžete nějaké noťasy doporučit? Díky

Odpovědi
Drap

PC

Lakeysha

Starší verzi The sims unese snad každá herka. Nový hry ti unese i noťas i PC, ale podle toho, jaký mají hardware. Chce to slušnou grafickou kartu, slušnou virtuální paměť, slušnej procesor. Ráda bych poradila konkrétní značky a modely, ale nemám aktuální přehled. Zde přítomní pánové snad budou vědět víc.

Michal Kole

Zde je spíš otázka zda je potřeba PC přenášet.

Např. student si potřebuje nosit PC na přednášky, aby nemusel nosit sešity. někdo píše rychleji do PC než do sešitu.

Podnikatel zase potřebuje ukazovat prezentaci zákazníkovi nebo mu na místě udělat cenovou klakulaci na různé varianty jak je zákazník na místě vymýšlí.

anonym

noťas, můžeš ho mít pořád s sebou, to je ta největší výhoda

anonym

PC
http://www.al­za.cz/lenovo-ideacentre-q180-d294476.htm
monitor
http://www.al­za.cz/23-samsung-s23a300h-cerny-d274954.htm

čelsi

určitě NOTEBOOK!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!