poa.li

Co by jste si právě v tuto chvíli přáli ze všeho nejvíce? Díky…

Doplňuji:
Ano. Momentálně bych si přál, aby mi vydržel pocit smíření a odpuštění, aby nebyl rušen chtěním a požadavky… Abych se odnaučil pořád analyzovat a klást sám sobě podmínky… Aby všichni byli šťastní a tedy navzájem soucitní, aby mi nevadila zima… atd. Jsem spokojen, ale…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Abych vyšla ven a bylo už jaro.

Další odpovědi
ReHu

Abych měla zaplacenou celou hypotéku.

Terryle

Nedělat za 14 dní tu otravnou zkoušku, na kterou mě tak šíleně nebaví číst a nejde mi to. A místo toho moct bez výčitek dělat tolik skvělejch věcí – být s fajn lidma, chodit po milejch místech, fotit, omrzat a rozmrzat, dívat se do slunce, co od dvanácti v poledne vypadá, že každou sekundu zapadne, ale trvá mu to ještě další čtyři hodiny… a vůbec si užívat poslední týdny v týhle nádherný sněhový zemi.

Zajímalo by mě, co by sis přál Ty (kromě toho, aby Ti tu někdo odpověděl :o) Nechce se Ti hodit svůj aktuální sen do doplnění otázky?