Avatar uživatele
Konan-Pain

Co by jste si mysleli o holce, která se s nikým nebaví a je bílá jak stěna?

Doplňuji:
Bílá je od toho, že se vůbec neopaluje a na slunce skoro nechodí. ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Možná se ostýchá a čeká na to, kdy ji někdo osloví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Ta by mi byla sympatická – čím opálenější člověk, tím víc mi připomíná naše „přizpůsobivé kámoše“ 😛
Doplňuji:
Hmmm děkuji za palce, to jsem nečekal, že to bude mít takový ohlas 😁

Upravil/a: cochee

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já bych si o ní teda myslela, že je to taková holka, co se prostě s nikým nebaví a taky při pohledu na ní by mě napadlo, že je bílá, jako stěna.
Není to třeba tak, že se s ní nebavíte vy, školní drbny? No a že je bílá jako stěna, to už zase bude asi tím, že má takovou pleť, která prostě tmavší nebude, je to zřejmě dědičné, tak se s ní začněte bavit, třeba zjistíte, že i když je bílá jako stěna, tak je hodná a milá, ale když si ji za její pleť jen dobíráte, nečekej, že bude nějak moc komunikovat, asi jí nestojí za to, aby se jí někdo posmíval, vy děti jste někdy hrozně zlé a pokud je na někom jen malá odchylka, hned ho za to odsuzujete, takže jí buď nechte napokoji, nebo se s ní začněte normálně bavit, každý nemůže vypadat, jak spařený prase, aby získal kámošky, to byste ji zas drbaly zato, že je rudá jako rak, to si člověk nevybírá, tak se rodí.
Doplňuji:
já taky nemůžu na slunce, měla bych hned hnědé skvrny, takže si taky dávám pozor, ale slunci se člověk stejně nevyhne

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

bledá může být z nedostatku železa a
trpí např.Anémií, nebo jinou chorobou..
http://www.ste­fajir.cz/?q=ne­dostatek-zeleza-chudokrevnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Třeba má „modrou krev“, protože jedním ze znaků šlechticů bylo, že nebyli opálení jako kdejaký nádeník, slunci se pečlivě vyhýbali a bílá pleť byla znakem vyšší společnosti.
Možná je také „jen“ poučena o škodlivosti slunečního záření.
Také může mít citlivou pleť nebo nějakou nemoc, která nepatří na sluníčko!
Proč se ptáš nás tady na poradně a nezeptáš se rovnou té dívčiny?
Třeba ti vysvětlí, že nemá zájem o společnost a nebo uvítá kontakt a první vstřícný krok z tvé strany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NemamSlov

ze by prizrak?? …ale nie tak kazdy sme iny za to ze ma este k tomu bielu pokozku tak to nic divneho neznamena, nemenovana osoba ma mozno problem so zaradenim do kolektivu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud je bílá jako stěna a neni ji do řeči, tak je zřejmě nemocná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

sedí moc u komplu, vytáhni ju někdy ven ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Co bych si o ní měl myslet? Je to její volba. Já se taky na střední moc s nikým nebavil, protože tam jednoduše byli idioti na můj vkus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

myslel bych, že je typově bledá a že jí dělá fajn, když se s nikým moc nebaví ,)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek