JarkaHor

Co byste mi prosím poradili na časté migrény?

Nejlepší odpověď
quentos

Prostudovat zdejší archiv, tato otázka zde byla mnohokrát. Mně pomohla návštěva chiropraktika, často pocházejí od zablokované páteře.

Další odpovědi
Drap

Nimensil.
BViz předchozí tvá otázka

paul1

Může to být nedostatek vody. A vyzkoušejte tento způsob jógy, mně to pomohlo při bolestech krční páteře.

led

Návštevu lekára. Migréna môže byť aj prejavom iného ochorenia. Na diaľku lieči len Kostej Nesmrteľný (bývalý veliteľ Bohatierov Kniežaťa Vladimíra Kyjevského) a Baba Jaga a tí sú v súčasnosti vzhľadom na ich pôvod (Stará Rus) neprijateľní

Neverte laickým odpovediam, typu to je z tepla, to je z nízkeho tlaku, nedostatku vody, prebytku vody, nevyspatia a podobne.

pokračovanie z vašej predchádzajúcej otázky https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-zpusobem-resite-caste-migreny

da ny

Například zde:
http://zpravo­dajstvi.ecn.cz/PRI­VATE/Regenera­ce/reg9611/11jan­ca.htm
Automasáž:
https://vysoci­na.rozhlas.cz/na-bolesti-hlavy-a-migreny-zkuste-masaz-zadni-casti-hlavy-radi-propagatorka-7115063
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EziP_xq0a8s

Juty123

V případe neustávajících bolestí můžete vyzkoušet speciální léčbu

jáára

Brufen, spát a tmu. Už jsem to neměl tak 10let.

Dochy

Ideálně prodiskutovat s lékařem. Má to nějaký důvod, který se v mnoha případech dá léčit. Na mé problémy zabírá acylpiryn a brufen, každý v trochu jiné situaci a s trochu jiným účinkem. Nefunguje u mně paralen. Samozřejmě to poskytne jen dočasnou úlevu, vhodnější jsou jiná, dlouhodobá řešení.

Vercule

Ahoj, mě osobně pomohly bylinné doplňky stravy migreen. S tím jsem spokojená moc. Zkoušela jsem toho fakt hodně, ale tento doplněk mi pomohl opravdu hodně.

Kajolka

Ahojky, jak se tento doplněk užívá? Bere se preventivne nebo při problému s usnutím?

Derrynka

Tohle by mě teda taky zajímalo… ráda bych ten migreen koupila mamce… ta na ty bolesti hlavy trpí fakt hodně :( A dlouho, snad co si pamatuju, tak jí ty bolesti trápily :(

Honzin8

Ahoj, jak jsi na tento doplněk přišla? To jsi měla doporučení? :)

da ny

Zjistit možnou příčinu.
Někdy je problém v krční části páteře. Po rozmasírování se značně zmírní i zcela vymizí..
Tekutiny a jéga prstů, je velmi dobrá rada. Viz SU-JOK, nebo bod na ruce (publikoval Ing. J. Janča) – skvělé, velmi účinné.

led

Uvedomte si, že liek, ktorý použijete na stlmenie bolesti z migrény, pôsobí len krátkodobo ale príčinu migrény neodstráni!
Navštívte svojho lekára!