Avatar uživatele
anonym

Co by jste jí provedli?

http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/kamera-zachytila-britku-hazet-zivou-kocku-do-popelnice/519637

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas před 4990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tata

Já jsem za tvrdší přístup k porušování morálních hodnot a zákonů. Tedy oko za oko, zub za zub. Zavřít jí na několik hodin, dní, měsíců do kontejneru na odpadky. Pokud někdo týrá zvíře nebo člověka odplatit stejnou mincí mimo běžnou pokutu, či pobyt ve vězení. Vím, že je to tvrdé ale pokud člověk nezkusí na vlastní kůžičku co páchá jinému nikdy nepochopí, že to nemá dělat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Earl Sin

zavřel bych jí do popelnice na 15 hodin…
je mi zle z lidí, kteří ubližují bezbranným stvořením… :(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

To nechápu. Zajímalo by mne, proč to udělala? Ale být přítomna já, tak by paní odešla ještě rychleji, přímo by letěla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

ať už bychom jí provedli cokoliv nebo dali jakýkoliv trest nebude to stejné jako pro tu kočku protože ona bude vědět za co to má

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Až se vzpamatuju z toho šoku, tak možná něco vymyslim =(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mala by kočku vybrať a pod dohľadom kamier sa o ňu starať. So všetkým čo k tomu patrí. A k tomu výrazné označenie na chrbát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

velkej bič a malej dvůr.

Zdroj: BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Já bych byl na ní tak krutý,jako ona na to zvíře.Kdo ubližuje dětem nebo zvířatům,tak ten by nezasloužil slitování.

před 4989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Vidět něco takového na bezbranném stvoření, zvíře nebo dítě… existuje snad něco horšího? Ráda bych ji provedla to samé, ať ví, jaké to je, ale s tím, že dobu pobytu si pěkně prodlouží.
Ale podle mého skončí jen s pokutou, možná veřejné práce?

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Zavřela bych jí do klece na veřejné prostranství a nechala ji tam pěkně dlouho o hladu a žízni. Běda tomu, kdo by jí chtěl něco dát,hned by šel za ní.

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

možná jí dát do klece kamaráda tygra,aby měla takovou šanci jako číča,že jí něco rozšmelcuje.

před 4990 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek