Co by jste jí provedli?

http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/kamera-zachytila-britku-hazet-zivou-kocku-do-popelnice/519637

Nejlepší odpověď
Tata

Já jsem za tvrdší přístup k porušování morálních hodnot a zákonů. Tedy oko za oko, zub za zub. Zavřít jí na několik hodin, dní, měsíců do kontejneru na odpadky. Pokud někdo týrá zvíře nebo člověka odplatit stejnou mincí mimo běžnou pokutu, či pobyt ve vězení. Vím, že je to tvrdé ale pokud člověk nezkusí na vlastní kůžičku co páchá jinému nikdy nepochopí, že to nemá dělat.

Další odpovědi
Earl Sin

zavřel bych jí do popelnice na 15 hodin…
je mi zle z lidí, kteří ubližují bezbranným stvořením… :(

verka

To nechápu. Zajímalo by mne, proč to udělala? Ale být přítomna já, tak by paní odešla ještě rychleji, přímo by letěla…

kvikal

ať už bychom jí provedli cokoliv nebo dali jakýkoliv trest nebude to stejné jako pro tu kočku protože ona bude vědět za co to má

Berušinka

Až se vzpamatuju z toho šoku, tak možná něco vymyslim =(

led

Mala by kočku vybrať a pod dohľadom kamier sa o ňu starať. So všetkým čo k tomu patrí. A k tomu výrazné označenie na chrbát.

BIGFOOT

velkej bič a malej dvůr.

Zdroj: BIGFOOT

ten který je

Já bych byl na ní tak krutý,jako ona na to zvíře.Kdo ubližuje dětem nebo zvířatům,tak ten by nezasloužil slitování.

1popelka1

Vidět něco takového na bezbranném stvoření, zvíře nebo dítě… existuje snad něco horšího? Ráda bych ji provedla to samé, ať ví, jaké to je, ale s tím, že dobu pobytu si pěkně prodlouží.
Ale podle mého skončí jen s pokutou, možná veřejné práce?

kropitko

Zavřela bych jí do klece na veřejné prostranství a nechala ji tam pěkně dlouho o hladu a žízni. Běda tomu, kdo by jí chtěl něco dát,hned by šel za ní.

kropitko

možná jí dát do klece kamaráda tygra,aby měla takovou šanci jako číča,že jí něco rozšmelcuje.