BEAES

Co by jste chtěli dostat od Ježíška?

Napíšete mu? Já ano a dám to za okno, snad to najde…

Nejlepší odpověď
anonym

taky mu napíšu,letos toho moc nebude,jen si budu přát trochu klidnější rok,tenhle byl plný zvratů a překvapení,né vždycky těch dobrých

Další odpovědi
led

Ja by som aj napísala ale neviem, v akej reči a ktorému – Ježíško, Dedo Mráz, Santa Klaus, Santa Nicolas…- na ktorú adresu?

hanulka11

já mu taky píšu, ale jestli neztratil brýle…no snad si poradí, budu se těšit

monkey

já bych chtěl aby se synovi splnilo to co napsal on,včera jsme vypustili balon z přáníčkem.leťel hodně vysoko tak snad doletí kam má:-)

Myšák V.

Já napíšu Ježíškovi.Sice mu už pár let nevěřim,ale chtěl bych Hummera.Origo a žádnou H2.....Ale to mi asi nedá bo jsem zlobil…

hanjimka

Já chci peníze a ženicha.....
Ale ne myslím že mi bude stačit nějaká knížka a ta vánoční pohoda.