jirka F

Co bych mohl mít za nemoc? Je to něco vážného?

Potřebuju radu co to může být za nemoc mám záchvatový kašel někdy se i dusím a kašel je nejhorší v noci kdy je mě i na zvracení a vykašlávám černé tvrdé hleny a někdy i zelené teplotu nemám.

Nejlepší odpověď
gecco

Jako obvykle – LÉKAŘ…!!
Pravděpodobně máš zánět horních cest dýchacích, ale diagnozu přes net ti neudělá ani ten nejlepší specialista!

Další odpovědi
pucipuci

Nedoléčený zánět průdušek. Fofrem k doktorovi pro antibiotika. Nemocenská není nutná, pokud je vám poměrně dobře. Ale chce to doléčit, aby to nepřešlo do chronického stádia, pak byste kašlal celý zbytek života.

marci1

Navštiv lékaře.
Ve zdroji jsou uvedeny barvy hlenů a možné onemocnění: http://m.doma­ci.eurozpravy­.cz/zivot/113407-lapalie-s-nosem-barva-hlenu-muze-odhalit-zavazne-onemocneni/