aftacek

Co by dělala stávající opozice, kdyby vládla? Objednala by roušky a respirátory z Číny, přestože porušuje lidská práva?

Odpovědi
Hufnágl

Chvála Bohu že opozice nevládne.

Hlada

Když téměř veškeré průmyslové spotřební zboží na našem trhu pochází z Číny, může tam tedy jakákoli vláda nakoupit i respirátory.
Kdyby opozice neřešila personální rivalitu, což nelze odhadnout, mohl zemi vést ÚKŠ pod předem stanoveným vedením o dva týdny dřív.

elkon

To jsou jen zbytečné spekulace. Ale naštěstí nevládnou.

dubraro

Obávám se, že by byla ještě méně akceschopná než vláda současná.

led

Pokračovala by už nie ako opozícia, ale ako koalícia, v záchrannej činnosti po predchádzajúcej vláde.
Je pravda, môžu sa medzi nimi nájsť ľudia, ktorí by si neodpustili prihrievať si politickú polievočku a pri každej príležitosti, kritizovať predchádzajúcu koaliciu (dnešnú opozíciu).
Na potvrdenie tejto mojej teórie stačí, keď sa pozriete do štátov, kde sa počas súčasnej pandémie vymenili vlády.

Pepa25

Hufnágl, elkon: Mohli byste prosím vysvětlit to naštěstí / chvála bohu? Averze na Kalouska nebo máte nějaké logické argumenty?

Hufnágl

Ty asi nemáš dlouhou paměť, že?! Když vládla opozice, to se děli věci, co? Kdyby peníze, které ukradli z důchodového fondu, se dnes daly na boj s koronovirem, lidé, podniky by neměly takové existenční problémy. Ale je to kdyby.