Avatar uživatele
huxa

Co by bylo pro vás největším mučením, kdy byste chtěli zemřít více, než kdy jindy vůbec budete chtít?

Určitě se shodneme, že fyzické násilí je velmi slabé, pokud jej nedoprovází i psychické a pokud je psychické násilí dobře prováděno, může jej doprovázet jen velmi malé fyzické násilí.
Jaké by pro vás bylo nejhorší psychické násilí/mučení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3614 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Kdybych byl přinucen k neustálému sledování některých opravdu stupidních,pse­udovtipných dotazů a adekvátních odpovědí – bez možnosti to nějak ovlivnit. Dalo by se to zkombinovat s drcením palců ve svěráku,hlasitým předčítáním Klausových úvah o společnosti a vyhrožováním,že jestli nebudu hodný chlapeček,tak mě katan nafutruje krupicovou kaší.
To by mi hráblo skutečně velmi brzy.
A smrt by byla vysvobozením.
Tak nějak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Questman

Takové pomalé řezání genitálií zrezavělou žiletkou nebo vyvrtání děr do každého zubu a následné nalití cukerného sirupu do pusy mi nepřipadá zrovna jako „velmi slabé fyzické násilí“ ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sarrow

Takových situací je nespočet, třeba infekce smrtelnými parazity, třeba tímhle „parádním“ mozkožravým červem :)
http://www.huf­fingtonpost.com/2012/05­/18/brain-tapeworms-cause-neurocysticer­cosis_n_152768­1.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ ste schopní ešte vnímať, je to pobyt v nemocnici, kde vás nútia žiť čo najdlhšie, aj keď to už nechcete (nevládzete). Zákaz eutanázie nevyliečiteľne chorých s nadbolesťami a rozpadajúcim sa organizmom, kde jediné riešenie pacient videl vo svojom práve nechať si vysadiť lieky, vydržať bolesti a s úsmevom zomrieť (videla som to na vlastné oči)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krftwrk

Kdyby mi nekdo zalepil zadecek vterinakem a pak do me dal tunu projimadel !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

Mě by stačilo, kdyby se přede mnou posadil exekutor a mával s lejstry plnými statisícových dluhů. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

huxa
nevím co kourís, ale nech toho prosímte, jde z tebe strach…xD

před 3614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
krftwrk

fcoop = mluvite mi z dusicky :-* . Taky nesnasim ty radobyvtipne a provokativni otazky ! Takova monstra by se mela banovat, akorat muzou ostatnim uzivatelum zpusobit vaznou fobii !

před 3614 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek