Co by bylo pro vás horší? Vykradený byt nebo data z PC!

Nejlepší odpověď
Deli

No, nejhorší by bylo, kdyby mi z bytu ukradli i ten PC.

Další odpovědi
briketka10

barabakane obojí bych nesla móc a móc
těžce vůbec si to neumím představit ☹

GamerzMoravy

Pokud bych v bytu měl velký obnos peněz a drahé věci, tak byt jestli ,,lechtivé" informace v PC tak obojí :/

Bedy

Některé věci má člověk zašifrované, řadu věci má člověk 2× jištěných, takže horší by bylo mít vykradený byt asi.

P.S.: To jsou dotazy – lepší je na tyhle věci moc nemyslet nebo opravdu jednoho dne přijdou!

Mad

Svým způsobem se věci dají nahradit .Z vlastní zkušenosti, je nejhorší narušení soukromí a svobody. Je to ohrožení mého osobního kruhu, který jsem si vytvořila jen pro sebe a své blízké.

Majkl95

A co když ukradnou i pc to by byl průser :D :D

nonnel

Nejhorší je, když ti vykradou byt, vezmou PC a ještě ti ukradnou hlídacího psa.

Medulienka

Nemám PC, tak snad to první, ale u nás v domě by si zloději moc nevydělali.