Co by byla vaše labutí píseň, pokud by se to bralo čistě teoreticky od nynějška?

Myšleno tak, že pokud byste teoreticky nyní umřeli, tak co by bylo to poslední větší štěstí, dílo, počin, zážitek atd., který si vybavíte a který si vybaví nejspíš i vaše okolí po vaší smrti jako první.

Odpovědi
annas

Kdyby jsou chyby … těžko mohu předvídat, jaký bude poslední čin, až budu opouštět tento svět …

Možná by si vzpomněli na něj ti, kteří mě znali … to budou muset posoudit oni, nikoliv já …

Epikuros: „Smrt se nás netýká. Dokud žijeme, smrt není,a když přijde nejsme už my“
http://cituj.cz/Ci­taty/kat-133.aspx