Wewa

Co budu muset udělat abych se dostala na vojenskou skolu

I kdyz jsem holka tak se tam chci prihlsit
Doplňuji:
JE to skola : Banska Bystrice vojenske gymnazium a Liptovsky Mikulas stredni skola vojenska

Odpovědi
marci1

Zkus si to přečíst : http://www.vsmt­.cz/files/ucha­zeci/faq.aspx
Doplňuji:
A co slovenština ? Dokážeš se domluvit a rozumět slovensky ?

mosoj

Podat přihlášku a udělat přijímačky.
Tady máš školu v Mor. Třebové. Kdysi jsem tam študoval, ale to už je hodně dávno. To bylo o něčem jiném. Myslím ta škola .Vojna je pořád o jednom a tom samém.

http://www.vsmt­.cz/files/aktu­ality/aktuali­ty.aspx

anonym

Všichni jste zapomněli na to hlavní: je třeba už před nástupem bejt magor (nejlépe silnej magor), kterýmu to moc nemyslí a tak bude radši poslouchat rozkazy. Bez tohoto nutného předpokladu, nemá další snaha smysl.

Hamon

Podat přihlášku a splonit požadované náležitosti.
Odpověděl bych líp, kdyby ses líp zeptala. Stačilo by napsat o jakou školu jde.
Doplňuji:
Webové stránky jsem nenašel (to víš, dálný východ ;) ), ale nějaké informace bys mohla získlat na:
http://www.spo­luziaci.sk/brow­se.php?did=v40­51a3712a9c69b2­.21469595&lan­g=sk&a=3&place=3247
nebo
https://cs-cz.facebook.com/pa­ges/Vojensk%C3%A1-stredn%C3%A1-odborn%C3%A1-%C5%A1kola-Liptovsk%C3%BD-Mikul%C3%A1%C5­%A1/120952344595022

anonym

Primárně splnit fyzické a psychologické testy.
Další podmínky jsou závislé na oboru.
Jako ´co´ chceš vojančit?
😉
Doplňuji:
Na střední školu ještě potřebuješ mít ´nějaký´ prospěch (dotaž se přímo na dané škole jaký) a dobře udělat přijímačky.
Ale i když vojsko už nebere každého, neviděl bych vstupní podmínky jako příliš složité.
Jen – máš slovenské občanství? – pokud ne, je otázkou, zda ti umožní studium bezplatně (škola poskytuje nadstandardní materiální zabezpečení).

STUDENTKAEVA

Taky abys zvladla fyzicky zkousky urcite tam taky budou..

Hamon

Yanek1: ty to v hlavě asi nemáš moc v pořádku, viď?

petra15

Yanek1
a nejen magor.....pri nejakem pripadnem zahranicnim zasahu v muslimskych zemich--- kdyz se dostane do zajeti--- tak ji to pekne spocitaji…
…uprimnou soustrast !

Hamon

Můžu se zeptat, proč chceš na slovenské školy?