BurTon

Co budu moct dělat když vystuduju.....

chci se zeptat jaké povolání bych mohl vykonávat kdybych vystudoval obor…
Elektrotechnika (počítačové řídíci systémy) včetně maturity na
a co bych mohl dělat když vystuduju…
Strojírenství (Výrobní a informační systémy) včetně maturity… a co by bylo lepší… Děkuju

Nejlepší odpověď
kapka

Být tebou, tak si zjistím, kdy budou na těchto školách, mezi nimiž se nemůžeš rozhodnout, dny otevřených dveří. Bývají právě touto dobou, tedy březen, duben, květen. Navštívila bych obě školy a na vše se osobně zeptala. Pak bych vybrala, která se mi víc zamlouvá.
Případně pokud bývají u vás nějaké veletrhy vzdělávání a práce /u nás to bývá jednou ročně/, tam bys měl zástupce z těchto škol pěkně v jednom pavilonu.
Pokud by nic z toho nevyšlo, zavolej tam, oni ti řeknou nejlépe, jaké mají jejich studenti uplatnění v praxi.

Další odpovědi
Děda Louda

Dělat můžeš, co si zvolíš. Například razítkovat balíky na poště, nebo třeba prodávat voňavky.

jmhad

kapka radí dobře.Můj vnuk také vystudoval podobný obor na počítače a informační systémy,ale včas si udělal řidičák na náklaďák a teď ve 20 jezdí za slušný peníz.Ono je také důležité vědět,co je v okolí za průmysl a s jakou perspektivou a zda „berou“.Ono jít ze školy na pracák není motivující.