ptáč

Co budu jíst dál? Před měsícem doporučovali jablka z polska.

Dnes je výlov ryb. Prý průměrný Čech sní x kg. ryb za rok, přitom minulý rok to bylo x kg.

Nejlepší odpověď
Roman71

Ptáči, asi hrušky z Německa a k tomu polévkovou lžíci rybího tuku, aby se urychlila štěpná reakce :) ..dělám si legraci.

Jez to, co ti chutná. Hlavní je mít pestrou stravu a hlavně pravidelně. Taky se nepřejídat a nehladovět. Každý extrém žaludku a potažmo celému organismu nijak neprospívá.

Další odpovědi
marci1

Tyhle doporučení a statistiky neřeš. Jez to, co Ti chutná, samozřejmě v přiměřeném množství. 🙂