22aa

Co budu dělat, když v Mostě bude tornádo? Jsem postiženej a nevím co dělat bez techniky,kdo to má vydržet?

Dobrý den.
Moje máma mi předpověděla, že bude nějaké tornádo u nás v Mostě a okolí a nevím co budu bez techniky dělat, když se vše zničí a nechci kvůli tomu skončit v Bohnicích, že budu vzteklej že nebudu mít techniku. Nehodlám riskovat, aby mně dávali injekce a nebo svázali k posteli z důvodu, že nebudu mít nejen techniku, ale nebudu mít co jíst, kde bydlet a nevím jakou knížku ve středisku číst. Mě pohádky nezajímají a placka jménem LCD TV taky ne. Chci starý věci. Video, starý mobil, starou mp4, walkmany atd. Je to vůbec naštěstí lež, co v TV říkali (dezinformace), abychom vyhráli nad nudou?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
ivo xxx

pokud to bude u Vás v Mostě tak je to v klidu, tornádo se určitě posune kousek vedle a tam si toho ,že prošlo nikdo ani nevšimne…

Ametyst

Matky někdy umí být zlé, a nemají vždycky pravdu. Z toho si nedělej těžkou hlavu, protože se nic neděje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lgee

Na Matku lze podat tresni ozanmeni pro nebezpecne vyhrozovani.

22aa

Přeseně tak. já jsem autista a bez mobilů ani walkmanů.
Já kvůli tornádu nepůjdu do bohnic nebo petrohradu.