aramah

Co budu dělat?

Hackeři chtějív sobotu, vypnout internet na celém světě.

Myslíte že to udělají?
Četla jsem to ale neumím sem dát odkaz.

Doplňuji:
Tak koukám že máme pouze dvě možnosti.
Jít se učit plavat,nebo jít s Hanulkou na výlet,ovšem to bude chtít více těch štanglí :D:D

Nejlepší odpověď
annas

aramah, vložila jsem odkaz – Novinky.cz

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/263467-hackeri-chteji-v-sobotu-vypnout-internet-na-celem-svete.html

Také jsem četla, uvidíme, co se bude dít.

Další odpovědi
anonym

Pojď do práce jako já! Spojíš užitečné s příjemným ! 🙂
Doplňuji:
Hanulko,a mě nepozveš?!

hanulka11

aramah -vyrazíme ven na výlet, no a co přeci se svět nezboří :D:D:D my jim ukážem, že nám to bude fuk, nemám pravdu?????Ať si ho vypnou .
Doplňuji:
Myslím ,jako my všichni tady že půjdeme na výlet:D:D:D se štanglí salámu teda

briketka10

stáhnu rychle do rána nějaké filmy a budu se na ně koukat, některé jsem ještě neviděla 😁
den to vydržím a může to být kachna..

anonym

Tohle je jen verze novinářů, odborníci již dávno uvedli, že ke globálnímu výpadku nedojde (i když riziko dílčích výpadků by mohlo dočasně nastat).
Je vidět jak publikum snadno podléhá mediálním masážím, nicméně přece jen to má nějaké pozitivum – všichni bychom si měli v rámci duševní hygieny dát na den distanc a voraz (kromě těch, co mají sobotní směnu).
Uvidíte jak nám to prospěje, náhlá degustace volnosti, svobody, nezávislosti a pyšného pocitu, že jsme po delší době vlastními pány a ne jen otroky konzumních výdobytků !
Těm, jimž to jde ztuha, se doporučuje si fiktivně naordinovat denní režim kopírující náš vlastní, dejme tomu před 15–20 lety.
Doplňuji:
P.S. Pakliže by to nebyla jem poplašná zpráva, naskýtala by se ideální šance na jedno kolo srazu v jednom z předběžně plánovaných 4–6 měst.
(Z naší spádové oblasti už pár dílčích kontaktů budujem).

Drap

Tak si pustíš rádio, jednou to vydržíš.

terry

Asi se z toho picnu.
Jeden den bez internetu…to asi nepřežiju 🙂 Nebo 2 dny?

Michal Kole

Dámy, pokud nepůjde internet, tak můžete jít do bazénu a učit se plavat 🙂

Mimochodem, oni chtějí schodit jen DNS servery, na weby se dostanete, když zadáte do prohlížeče přímo IP adresu.

DNS servery nejsou jen centrální ony jsou i cache a různé proxy např. na straně internetových providerů.

IK

Dobré vědět. Snažila bych se vyrazit ze svého internetu duši. Takhle si dám nohy na stůl a pustím hudbu.

tom004

Vzhledem k tomu,že zítra a v neděli dělám sousedovi „taxíkáře“ na oslavě 60 a 80 narozenin (táta,syn,stejný den narození),tak to snadno přežiji. 🙂

anonym

Jsem trochu konzervativní – vyrazím do přírody s knížkou. Už se číst skoro zapomíná a je to velká škoda.

pusinka50

Tedy Michale Kole, vůbec nerozumím tomu, co jsi tu napsal. Ale vím, že zítra budu internet potřebovat k práci a jestli nepůjde, bůh se mnou…a jestli se jim povede vyhodit opravdu celou síť, doufám, že jim brzy půjde zas nahodit, nejlépe dřív, než vstanu

Damiana

Zítra se chystám na farmářský trh, pak budu připravovat nějakou tu dobrůtku a večer jdeme tančit. Snad je to dost retro a zároveň snad i bohatý program, který by mi výpadek netu zas tak narušit nemusel. Když ale nebude a s vámi se tu setkám, ráda se „utrhnu“. 🙂