Avatar uživatele
aramah

Co budu dělat?

Hackeři chtějív sobotu, vypnout internet na celém světě.

Myslíte že to udělají?
Četla jsem to ale neumím sem dát odkaz.

Doplňuji:
Tak koukám že máme pouze dvě možnosti.
Jít se učit plavat,nebo jít s Hanulkou na výlet,ovšem to bude chtít více těch štanglí :D:D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, anonym, Andělé, Michal Kole, tom004, Damiana, briketka10, IK před 4380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

aramah, vložila jsem odkaz – Novinky.cz

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/263467-hackeri-chteji-v-sobotu-vypnout-internet-na-celem-svete.html

Také jsem četla, uvidíme, co se bude dít.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pojď do práce jako já! Spojíš užitečné s příjemným ! 🙂
Doplňuji:
Hanulko,a mě nepozveš?!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

aramah -vyrazíme ven na výlet, no a co přeci se svět nezboří :D:D:D my jim ukážem, že nám to bude fuk, nemám pravdu?????Ať si ho vypnou .
Doplňuji:
Myslím ,jako my všichni tady že půjdeme na výlet:D:D:D se štanglí salámu teda

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

stáhnu rychle do rána nějaké filmy a budu se na ně koukat, některé jsem ještě neviděla 😁
den to vydržím a může to být kachna..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tohle je jen verze novinářů, odborníci již dávno uvedli, že ke globálnímu výpadku nedojde (i když riziko dílčích výpadků by mohlo dočasně nastat).
Je vidět jak publikum snadno podléhá mediálním masážím, nicméně přece jen to má nějaké pozitivum – všichni bychom si měli v rámci duševní hygieny dát na den distanc a voraz (kromě těch, co mají sobotní směnu).
Uvidíte jak nám to prospěje, náhlá degustace volnosti, svobody, nezávislosti a pyšného pocitu, že jsme po delší době vlastními pány a ne jen otroky konzumních výdobytků !
Těm, jimž to jde ztuha, se doporučuje si fiktivně naordinovat denní režim kopírující náš vlastní, dejme tomu před 15–20 lety.
Doplňuji:
P.S. Pakliže by to nebyla jem poplašná zpráva, naskýtala by se ideální šance na jedno kolo srazu v jednom z předběžně plánovaných 4–6 měst.
(Z naší spádové oblasti už pár dílčích kontaktů budujem).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tak si pustíš rádio, jednou to vydržíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Asi se z toho picnu.
Jeden den bez internetu…to asi nepřežiju 🙂 Nebo 2 dny?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Dámy, pokud nepůjde internet, tak můžete jít do bazénu a učit se plavat 🙂

Mimochodem, oni chtějí schodit jen DNS servery, na weby se dostanete, když zadáte do prohlížeče přímo IP adresu.

DNS servery nejsou jen centrální ony jsou i cache a různé proxy např. na straně internetových providerů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Dobré vědět. Snažila bych se vyrazit ze svého internetu duši. Takhle si dám nohy na stůl a pustím hudbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Vzhledem k tomu,že zítra a v neděli dělám sousedovi „taxíkáře“ na oslavě 60 a 80 narozenin (táta,syn,stejný den narození),tak to snadno přežiji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem trochu konzervativní – vyrazím do přírody s knížkou. Už se číst skoro zapomíná a je to velká škoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Tedy Michale Kole, vůbec nerozumím tomu, co jsi tu napsal. Ale vím, že zítra budu internet potřebovat k práci a jestli nepůjde, bůh se mnou…a jestli se jim povede vyhodit opravdu celou síť, doufám, že jim brzy půjde zas nahodit, nejlépe dřív, než vstanu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zítra se chystám na farmářský trh, pak budu připravovat nějakou tu dobrůtku a večer jdeme tančit. Snad je to dost retro a zároveň snad i bohatý program, který by mi výpadek netu zas tak narušit nemusel. Když ale nebude a s vámi se tu setkám, ráda se „utrhnu“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek