Avatar uživatele
zjentek

Co budete dneska dělat?

Když tady tak pročítám otázky, není mně úplně jasný, jestli je to všem jasný, ale… dneska JE SILVESTRA! Díky, zjentek. 😜

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Malvína před 846 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jestli se půlnoci vůbec dožiju (nějak na mě padla únavu), tak to vidím asi na čtení a na skromný přípitek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Budu slavit Silvestra s mamkou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Silvestr a Nový rok jsou pro mne nejblbější dny v roce.Bude puštěná bedna s debilním silvestrovským programem a já se budu snažit před mou paní vydržet se na to koukat.Raději bych poslouchal muziku a doplňoval si informace než tohle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Budu dělat kompletní playthrough Outlast 2 se sestrou :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Jíst a pít a budeme se koukat na televizi. Občas nakouknu jsem jestli se tady nenachází nějaký společensky unavený lidé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Chlebíčky hotové, obložené talíře také, sekt se chladí, šneci upečení, můj silvestrovský salát jsem připravila už ráno, aby se odležel, náš dnešní výběr vín – rozinkové a brusinkové, nějaký panáček, …
Teď už jen pojíst, přežít a spát. Pohoštění dělám kvůli rodině, avšak já Silvestr nemám ráda. Co slavit? Další rok v čoudu? Přijde mi to spíš depkařské, ale s pláčem pod peřinou nejsem, to zas ne! 🙂

Upravil/a: Malvína

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Právě jsem dokončil domácí Baileys pro mlsné sousedky. Docela se povedl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Jako většina jiných volných dnů – přes den výprava na keše a teď jsme zasedli doma k tv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
paul1

pro „ten který je“ : doporučuji web „Spofity“, syn mi to před pár dny nainstaloval. Našel jsem tam zpěváky mého mládí – Vašíček, Cortéz …

Avatar uživatele
zjentek

Daeva co to woe je, zkus to na mě jako na „pokročilého“!

Nový příspěvek