Co budete delat zitra po 15.30 ? 🙂 -iv-

Doplňuji:
Tak uz vime , ze Hanulka neni manzelka soucasneho , ani byvaleho hokejisty. 🙂

Nejlepší odpověď
Jikra

No samozřejmě příprava na hokej!

Další odpovědi
anonym

To je jasný,budu se připravovat,abych pak nemusela lítat od třetin,pěkně si to taky užiju!!Snad to klukům a nám fanouškům klapne.

Nikkol

Budu si masírovat palce abych je pak mohla celý zápas držet 🙂
A rozcvičovat hlasivky .

venkovan

V tento čas asi bude ještě stále pracovat. Popravdě divadlo okolo hokeje mne tak nebere. Letos zatím měli o trochu víc štěstí než ti ostatní. na světě je asi 6–8 dobrých hokejových mužstev a proto i když naši prohrají, ale při kvalitně odehraném zápase, tak je neproklínám jako mnozí „hokejoví experti“. A když zas vyhrají, tak okolo nich nešílím jako to měli být bozi.
Hokej je dnes jenom kšeft. Leckdy mi je líto, že kvalitní lékař si za rok nevydělá tolik jako kvalitní hokejista za měsíc.
Ale je to naše volba čemu dáváme prioritu.

hanulka11

Jo, to je zatím ve hvězdách .A ty?????
Doplňuji:
To máš pravdu -iv-to jde úplně mimo mne ,mám jiné zájmy.

GM

Budu odpočívat a psychicky se připravovat na noční dvanáctku (tím myslím pracovní směnu).

pokazdejinak

… já nevim, že by tipovat výsledek na odpovědích? :)