22aa

Co budeme pít kromě vody z kohoutku, když budou plasty zakázány?

Dobrý den.
Prosil bych o odpověd. Budou plasty zakázány a nevíme jestli budou ochucené vody jako je např.limonáda,per­livá voda atd v náhrádním láhvi (sklo). Prosím nebudeme pít to co frčí jménem voda bez chuti když nebudou plasty? našel jsem to na webu:https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/evropsky-parlament/konec-plastu-se-prodrazi-podniky-jsou-ale-na-ekologicke-alte/r~8657d9e­edd4611e8b5590­cc47ab5f122/
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

A co takhle načepovat vodu z kohoutku (jiná se do těch pet lahví nedává) doplnit ji co2 z natlakované bomby přes nějaký soda stream a doplnit koncentrovaný sirup ? Je to moc práce … ale jdi … tímhle postupem nemusíš z obchodu tahat desítky kilogramů vody a zbytečného plastu a je to nejen ohleduplnější ale i pohodlnější postup jak získat totéž.

Další odpovědi
Edison

Tak si to přečti ještě jendou a pořádně. Jde o zákaz plastů NA JEDNO POUŽITÍ!!

Mc Merkurion

… a z čeho asi myslíš, že jsme pili, než se začli používat plasty ??? … z rybníka ??? …

Drap

Přesně to co jsme pili, než se plasty začaly vyrábět. Dobře si tu dobu ještě pamatuji

Ametyst

To je zajímavé, jak jsou znepokojeni malí clovickove, zatímco globální Big Business , co vyrábí plasty, je v úplném klidu. Ani novináři se raději nezeptaji výrobců plastů na jejich strategii. Divné ,ne?

22aa

Dobrej nápad. Zapoměl jsem na soda stream.