Co bude po smrti?

Dobrý den lidi.Nevíte co bude po smrti nebo jake jsou vaše teorie co bude po smrti?

Nejlepší odpověď
led

Trocha trpezlivosti, prosím, teraz ešte neviem, ale potom, až to budem vedieť, určite vám to poviem

Další odpovědi
Fun1k

Beru to vědecky, podle mě bude po smrti jenom rozklad. :) „Převtělování“ by bylo podle mě možná možné jenom, kdyby se z umírajícího těla podařilo izolovat elektrický náboj (protože vědomí a duše není nic jiného než elektrický náboj) a nějak ho přenést do jiného organismu…

dědapetr

Po smrti nebude nic.Vem si příklad na zvířatech zabiješ králíka co zbyde jen maso když ho sníš tak zbyde co?

Toruk

To, že si nepamatujeme co bylo před narozením ještě není důkaz, že nebylo nic. Když je člověk v bezvědomí, nebo v narkóze, taky si po probuzení nepamatuje co se odehrávalo a nemůže tvrdit, že neexistoval. Před smrtí byl život v jiném těle a bude to tak i po smrti. Věda to dokazuje, např Raymond Moody ve svých knihách o reinkarnaci.

Zdroj: http://www.ct24­.cz/kultura/100193-raymond-moody-zivot-po-zivote-je-nadeje/

rynek878

souhlasím s Quentosem,když tady jsem už jednou,tak tu budu někdy zase a určitě jsem tu už byl.

Berušinka

Podle mě nic. Než jsme se narodili, tak taky nic nebylo. Budeme zase „na houbách“.

tom004

Klid,a to ostatní poznáme,až tam budem.

Banshee

Nevim co přesně bude ale podle mě to nebude uplný konec…

elektrikář

Vždyť je to úplně jedno. Pokud nemáš Rozšildovy peníze a dát se zmrazit. I kdyby to jednou šlo se vzbudit. Myslíš že by ti to tvoji dědici dovolili???? Museli by vracet dědictví.Nech tyto starosti koňovi snad na něco příjde.

quentos

osobně věřím v reinkarnaci – převtělování – narodíte se znovu jako někdo jiný a někde jinde, ovšem ponesete si karmu z minulých životů podle toho jaký jste byl dobrák či případně svině.
Ti, kteří v reinkarnaci nevěří, vám odpoví ve stylu, že už budete holt navždy prdět do hlíny.
Otázka tu nebyla poprvé, takže další odpovědi v odkazech:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-v-pred-a-posmrtny-zivot-pokud-ano-co-vas-k-tomu-vede-diky

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-si-ze-existuje-posmrtny-zivot

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-posmrtny-zivot

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-posmrtny-zivot

hanulka11

zkus si přečíst zde jsme také někteří odpovídali

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-s-nami-stane-kdyz-zemreme

ona neví

No dozvěděla jsem se že, když je člověk zlí tak jde na svět znovu a když je člověk prostě na 120% tak se z něho stane anděl…=) Ale člověk je už největší bytost do kterého se může duše převtělit. Nevim jestli to je pravda…=/

gnosis

podle me nic. ja to vidim takhle: kdyz telo umira, mozek jeste chvili pracuje a ukazuje ti krasne obrazky, louky, svetlo v tunelu, jezise, mojzise apod. aby se ti prijemne umiralo, jak popisuji lide v tzv. klinicke smrti. z toho pravdepodobne prameni vsechny ty nabozenske myslenky, posmrtne cesty atd. ale tyhle cesty trvaji jen par minut, dokud nevypne i mozek a nastane konec. ale jak je to doopravdy, to s dozvime az tam dojdem:)

michael69

Co bude po smrti? Návrat domů,by se dalo říci. :D To vám garantuji.Tady na to zapomeneme odkud jsme se tady na tomto světě ocitli.Před časem jsem se tím dost zabýval.Došel jsem až tak daleko,že jsem si,pomocí určitého zážitku, na některé prožitky z minulých životů vzpomněl.I když to slovo „vzpomněl“ je trochu nepřesné.Spíše jsem si uvědomil, že prostě v sobě nosíme ty své životy akorát si neuvědomujeme,že ty vzpomínky jsou z jiného vtělení.Zdá se nám to prosté a obyčejné a splývá to se současnými prožitky.Dalo mi práci se s tímto poznáním(že skutečně procházím různými vtěleními) vnitřně vyrovnat.Vzpoměl jsem si také jak jsem umíral a přešel do světla,přesně jak se o tom různě píše…(mimochodem bylo nádherné a je to co po čem se tady každému z nás podvědomě stýská).Mohl bych to tu dost vylíčit,ale jen dodám, není nutné se pídit po minulých životech.Jen pro ty koho to dost zajímá,jen pro klid duše:Ta vtělení nejdou lineárně v čase.Čas je jen taková jakoby berlička mysli.Ta vtělení jsou teď a jsme z nich jakoby stvoření.Pokud se učíme v dějáku či čteme o nějaké historické události,naše mysl tu událost jakoby zařadí na určité „místo“.Na „místo“ tam někde v minulosti.Jenže kam „tam v minulosti“? Takové místo neexistuje.Je jen v naší mysli.Je to vlastně prosté. :D

Petrpan112

Po smrti nic není. Naše duše opistí tělo a za okamžik projde černou dírou a je pryč.

K zamyšlení

Po smrti jsou jenom dvě možnosti:

http://www.kza­mysleni.estran­ky.cz/clanky/ne­be-a-peklo.html