hanjimka

Co bude dnes vařit?

Potřebuji inspiraci neboť mě už nic nenapadá.
Doplňuji:
Tak už mám hlad a bude řízek s bramborovou kaší.Díky za inspirace.

Nejlepší odpověď
kropitko

Vařit nebudeme. No snad to jako inspirace stačí,,,

Další odpovědi
dabel

Svíčkovou.

salsa verde

Budu dělat bryndzové halušky.

anonym

kuře na paprice

Monny

Dneska vařím domácí bramborový knedlík,špenát a upečené maso z divokého prasete.

sofie

já budu dělat rýžový nákyp

oskar

Hovězí polévka-Opékané brambory ražniči.

Mili @

Drožďovou polívku a klasický řízek s bramborovou kaší a se salátem.

Miroslavst

My už máme navaříno-napečíno.
Inspiraci jsem dal a někdo to nepobral :D

hanulka11

Udělala jsem polévku s játrovými knedlíčky a bude vepřový a kuřecí řízek a bramborová kaše a okurkový salát ,přeji všem k jejich obědu dobrou chuť.

allayne

nadívaná kachna se zelím a knedla :D

lorja

Dnes mám naplánovaný květák s vajíčkem s bramborami a okurkovým salátem.Polévka mi zbyla ze včerejška hovězí s nudlemi a játrovými knedlíčky.