hanulka11

Co asi vedlo ženu k tak hrůznému činu?

Musela být vyšinutá, pod drogami nebo tak neštastná?
Je to hrůza nedokáži si vůbec představit …jestli ona přežije , zda řekne co ji k činu dohnalo.
Doplňuji:
http://www.no­vinky.cz/krimi/243502-policiste-nasli-na-svitavsku-ctyri-zavrazdene-deti.html

Nejlepší odpověď
Drap

Je jasné že nemohla být zcela v pořádku ať už z jakýchkoli důvodů. Myslím , že ji nejde nijak soudit, nikdo z nás neví, co se ji v tu dobu dělo v hlavě a co bylo vůbec příčinou. V každém případě je to velice smutná a nešťastná událost

Další odpovědi
Terryle

Je to strašný, ale doufám, že paní zemře. Ne proto, že by si zasloužila smrt (o tom myslím MY nemáme právo rozhodovat), ale protože si ji sama zvolila… a pak žít s tím, že v nějakým pomatení zabila čtyři lidi, z nichž některý navíc na svět přivedla sama… :o/ to už je asi fakt lepší ta smrt, ať už ji po ní čeká cokoli.
I v případě, že by to neudělala, tak má stejně zkažený život – vždycky se najde někdo, kdo jí neuvěří a bude ji mít za zrůdu.
Co ji k tomu mohlo dovést… asi drogy, psychická nemoc, náhlej kolaps nebo problémy s partnerem. Těžko říct, dokud se nezjistí víc…

Deli

Hanulko, vzhledem k tomu, že nejmladší dítě bylo narozené v červenci, sázím na laktační psychózu.
Je to strašné.