superanetka

co am dělat aby mi zhubnul pes ?

Mam fenku Boloňskeho psíka je malá ale tlusta nevim co ma dělat aby zhubla.

Nejlepší odpověď
panenka

Doporučila bych vám změnu jídelníčku, nedávat mu tak často jíst raději mu dávejte často ale malé porce a hlavně dostatek pohybu.Tohle jsme udělali i s našim pejskem a opravdu to pomohlo.

Další odpovědi
anonym

peskové jsou hrozní loudilové,člověk se musí hrozně ovládat aby jim nedal pokaždé když chtějí a že to umějí,ale chce to hlavně pěkné procházky každý den,a jak říkám,musíte jim hlavně snížit příjem potravy vzhledem k pohybu,pomalu jim ubírat až zjistíte že shubnul,tak určit danou dávku,nebojte oni hlady neumřou,my to máme doma taky.

ReHu

Také jsem to řešila u mých 2 holek.
Začala jsem jim dávat místo běžných granulí senior.
Oproti light mají více proteinů a lépe zasytí.
Také je dobré jim dávku rozdělit třeba na 2*. Já dávala dříve 1 dávku večer, teď dávám 1/2 odpoledne a 1/2 večer.
URČITĚ není dobré, aby měla stálý přístup k jídlu, i když granulím. To jsem viděla u několika známých.
Já krmím Acanou, ale můžeš zkusit i jiného výrobce, už od listopadu a je to znát. Obě už jsou pěkné a kulatost je pryč.
Zhubly i přes to, že hlad zcela jistě nemají. Ta mladší si občas pamlsek i zahrabe 🙂.

Keiran

takze prvne by me zajimalo kolik ze to ta fenka vazi a pak kolik meri v kohoutku. Maximum by melo byt cca 30 cm a vaha by mela byt DO 5kg. Ale jak sem jiz psala zalezi na vzrustu.
Pokud je fenecka opravdu valecek ( cili ma pres tech 5kg ) pak bych doporucila Meat o liny od Animonda a samozreme zvetsit davky pohybu. Pes ktery se nehybe logicky tloustne. Omezila bych pamlsky (nebo nahradila susenou veprovou nebo hovezi kuzi po ktere pejsek nepribira)
Bolonacci pusobi diky objemu sve srsti ( zvlaste po vycesani) hodne robusne a tluste ale je to jen ta srst. Vazne zalezi na tom kolik ten pejsek realne vazi.
Jinak samozrejme hubnuti muzete konzultovat s veterinarem ktery je schopny poradit dalsi dietni stravu tak aby netrpela ani srst a ani klouby pejska

Q

Malá – je štěně nebo nedorostla své výšky? Správnou váhu psa – bez ohledu na plemeno lze určit i tím „žeberním systémem“ Tj. Stoupni nad ní, přejeĎ rukama od hlavy k ocasu. Jsou cítit žebra? I přes tu srst musí být lehce cítit. Pokud nejsou, je potřeba upravit stravu. Osobně zvláště u malých plemen doporučuji krmení typu B.A.R.F. draho to nepřijde, ale kvalita života je o něčem jiném. pak samozřejmě nenechat jí loudit u stolu, ale většina psů, co je krmena masem u stolu přestane loudit automaticky – čeká si na své. Jako odměny pak doporučuji maso sušené jako exkluzivní odměnku, na cvičení, obyčejnou ve formě psích sušenek z ovesných vloček. Viz mé stránky.

Zdroj: www.aq-dog.cz

bubukaa

POKUD JE JEŠTĚ ŠTENE ŽRÁT JI DÁVEJ POUZE RÁVO A VEČER A POKU JE UŽ PŘES 1ROK TAK JEN VEČER A TAK NA 10 MINUT KDYŽ NESNÍ MÁ SMŮLU A CHOD S NÍ POŘÁD NA PROCHÁZKY KY TO PUJDE JDI A TŘEBA I NA CVIČISTĚ A KUP SI DLOUHÉ VODÍTKO A VEM JI DO LESE A ZABĚHEJTE SI