Avatar uživatele
Bess

Co a jak při krytí jorkšíra?

Hezký den,
chtěli by jsme připustit naší jork fenku (za 1 měsíc 2 roky), ale je to naše poprvé (co se tče psů). Potřebovala bych o připouštění, březosti a porodu u tohohle plemene vědět víc.. Jak dlouho trvá nošení, porod atp.. Prosím, dejte mi sem nějaký odkaz nebo informace, nemůžu nic najít, skoro všude je to jinak :/…

Případně jaké dostanu z matky šedé a otce bílého?
Děkuju moc za normální odpovědi :)
Doplňuji:
ahold: Odborníka možná ne, ale někoho, kdo by mi mohl poradit nějaké dobré stránky, př. s tím má i zkušenost ano ;).. A stránku už jsem si našla a s velice dobrou recenzí, i když mi to trvalo dobu… A jinak díky za odpověď

Upravil/a: Bess

Zajímavá 0 před 3492 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ahold

Najdi si na netu nějakou chovnou stanici a nebo ještě lépe poradce chovu a polož svou otázku jim.
Při vší úctě, tady opravdového odborníka asi nenajdeš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

zkus knihu v odkazu, kapitola „chov“:
http://media0­.webgarden.na­me/files/medi­a0:510a914bbd78a­.pdf.upl/York%C5%A1%C3%A­Drsk%C3%BDTeri%C3%A9r­.pdf

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michalov

Dobrý den, za pár dnů si jedu pro štěňátko, můžete mi prosím poradit, jaké granule a konzervy jsou kvalitní? bude to můj první pes, takže nemám ještě žádné pořádné zkušenosti…

před 1665 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivagotovka

Pro jaké si jedete? jaké plemeno? podle toho se dají vybrat vhodné granule, prodávají se přímo granule pro štěňátka.

před 1664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michalov

Jedu si pro jorkšíra, to se tedy kupuje podle plemena, váhy nebo stáří psa?

před 1663 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivagotovka

Já bych doporučila koupit granule Brit junior https://profi­zoo.cz/eshop/ps­i/krmivo/granu­le-pro-psy/podle-vyrobce/brit/brit-premium-by-nature-junior-l-15-kg?gclid=CjwK­CAjw8NfrBRA7E­iwAfiVJpZ6Xl8YP­LGRZaQm-iSmp9xVf2A5N1K­ane3nb2zTi5K2­QHXmceF_EkRoC­RBcQAvD_BwE, jsou přím dělané pro štěňátka, a jejich správny vývoj.

před 1662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek